4 x AAA / R03 GP GreenCell batérie
Kód: BMGPCR034BL
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis

Najlepšie batérie pre nízkoenergetické aplikácie
GP zinko-uhlíkové batérie sú navrhnuté s
o produktoch, ktoré nevyžadujú vysokú spotrebu energie. Sú ideálne na použitie v zariadeniach, ako sú hodiny, rádiá, kalkulačky a diaľkové ovládače.
Balenie obsahuje štyri kusy, pričom batérie sú šetrné k životnému prostrediu a neobsahujú škodlivé látky. Zvoľte GP GreenCell batérie pre výkonný a bezpečný zdroj energie!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.011 kg |
| EAN: | 4891199000478 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 14,5 mm |
| Technológia: | Zinko-uhlíková batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 44,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 4 |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | LR03, AAA, R03, MN2400, Micro, AM4, E92 |
| Označenie batérie: | AAA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

