5 x A32 / 32A 9V Alkalická batéria do diaľkového ovládania everActive
Kód: ALEV32ABL5


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ponúkaná cena je za sadu 5ks batérií A32 / A29 everActive.
Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od rešpektovaného výrobcu everActive s dlhou dobou spotreby.
Overená spoľahlivosť.
High Performance Alkaline séria - zaručuje vysoký výkon.
Vlastnosti batérií everActive:
- šetrné k životnému prostrediu, bez obsahu ortuti - vo výrobnom procese sa nepoužíva ortuť, kadmium ani olovo,
- zosilnená, utesnená konštrukcia - vysoká odolnosť proti poliatiu, dlhá skladovateľnosť pri zachovaní vysokých úžitkových hodnôt,
- vysoká účinnosť pri každej aplikácii,
- ideálne pre systémy diaľkového ovládania, zálohovanie pamäte, diaľkové ovládače, alarmy, bezdrôtové zvončeky, systémy automatizácie garážových brán atď.
- vysoká spoľahlivosť a opakovateľnosť parametrov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| EAN: | 5903205774385 |
| Kapacita: | 25 mAh |
| Napätie: | 9 V |
| Priemer: | 8 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 21,9 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | 29A, 29AF, L822, 6LR732, A29, 32A |
| Označenie batérie: | 32A |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

