5 x GP 23A MN21 autobatéria do diaľkového ovládania
Kód: 219985106
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Táto sada 5 x GP 23A MN21 batérií je ideálna pre vaše diaľkové ovládače. Zaistite si spoľahlivé a dlhotrvajúce napájanie vašich zariadení s týmito kvalitnými alkalickými batériami. Objednajte si ich ešte dnes a majte vždy po ruke náhradné batérie!

12 V - 55 mAh
priemer 10 x 28 mm
kovový obal
predajný obal: 1 x 5 ks, blister
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4891199042140 |
| Napätie: | 12 V |
| Priemer: | 10 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 28 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | 23GA, A23, E23A, GP23A, K23A, L1028, LR23A, LRV08, LRVO8, MN21, MS21, V23, V23GA, VR22, 23A |
| Označenie batérie: | 23A |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

