5 x GP A27 12V autobatéria do diaľkového ovládania
Kód: 219985108
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis

Táto sada obsahuje 5 kusov batérií, ideálnych pre hračky, diaľkové ovládanie a ďalšie zariadenia.
- Dlhá životnosť: Zaručená kvalita a výkonnosť.
- Jednoduché použitie: Rýchla výmena a celková kompatibilita.
Nezabudnite, že s týmito batériami budete mať vždy energiu po ruke!
Technický popis tovaru :
12 V - 20 mAh
priemer 7,7 x 28 mm
kovový obal
predajný obal: 1 x 5 ks, blister
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | 4891199011504 |
| Napätie: | 12 V |
| Priemer: | 7,7 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 28 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | 27A,CA22, EL-812, EL812, G27A, GP27A, L828, MN27 |
| Označenie batérie: | 27A |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

