GP Nabíjateľné batérie ReCyko 2600 AA (HR6) | 2 kusy
Kód: 219986100232


Podrobný popis
S životnosťou až 300 nabíjacích cyklov je táto sada batérií ekvivalentná viac ako 2 400 jednorazovým batériám (v internom laboratórnom teste spoločnosti GP v porovnaní s batériami GP Super Alkaline v digitálnych fotoaparátoch). Prednabitá a pripravená na použitie si po 6 mesiacoch udrží až 70 % svojej kapacity. Vďaka prevádzkovému teplotnému rozsahu od -20 °C do +50 °C zaisťuje spoľahlivú prevádzku aj v extrémnych podmienkach.

100 % papierové obaly / 0 % plast, 100 % biologicky odbúrateľné
Ekologická? Veľmi. Batéria má certifikát ECV a je vyrobená z viac ako 10 % recyklovaných materiálov (vo všeobecnosti výroba batérií z recyklovaných materiálov znižuje spotrebu energie, používanie čerstvých surovín a znečistenie životného prostredia). Viac ako 94 % batérie vrátane obalu je recyklovateľných.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjateľné batérie |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4891199212567 |
| Kapacita: | 2600 mAh |
| Napätie: | 1,2 V |
| Prevádzková teplota: | -20 až +50 °C |
| Priemer: | 14,5 mm |
| Technológia: | Ni-MH |
| ? Typ batérie: | Nabíjateľná |
| Výrobca: | GP BATERIE |
| Výška: | 50,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 2 |
| Alternatívne označenie: | R6, HR6, MIGNON, MN1500 |
| Označenie batérie: | AA |
| Počet cyklov: | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

