Solárny regulátor SOL MPPT 40A (150V) 24/48V + LCD + BLUETOOTH
Kód: 3IPSMPPT42
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Solárny ovládač SOL MPPT 40A (24-48V) je určený na nabíjanie batérií z pripojenej sady solárnych panelov. Toto moderné a multifunkčné zariadenie sa nabíja na základe najnovšej a najúčinnejšej nabíjacej technológie MPPT.
Optimalizáciou procesu nabíjania regulátor efektívne predlžuje životnosť batérie v porovnaní so štandardnými PWM regulátormi.
Model SOL MPPT 40A je vybavený funkciou bezdrôtovej komunikácie, vďaka ktorej môžete na diaľku ovládať a prezerať prevádzkové parametre regulátora.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Moderná MPPT (Max Power Point Tracking) technológia sledovania maximálneho operačného bodu
- Účinnosť konverzie/sledovania > 99,9 %
- Prehľadný LCD displej zobrazujúci najdôležitejšie prevádzkové parametre
- Automatické rozpoznanie napätia pripojenej 12/24V batérie
- Na použitie s GEL (gél), AGM, lítiovými a tekutými elektrolytickými batériami
- Nastavenia všetkých parametrov LiFePO4 batérie sú dostupné iba z aplikácie smartfónu
- Snímač teploty s automatickou teplotnou kompenzáciou (ak teplota prekročí nastavenú hodnotu, nabíjací prúd sa zníži, aby sa znížila teplota)
- Štvorstupňové nabíjanie: MPPT, BOOST (pulzné), Equalization, Float
- Viacero pripojených režimov ovládania záťaže: stále zapnuté, od súmraku do úsvitu, v noci a manuálne
- Ovládanie ovládača prostredníctvom vyhradenej aplikácie pre smartfón (Solarlife v Apple Store pre IOS, SolarLifeBT v obchode Google Play pre Android)
- Plne automatické ochrany (skrat, teplota, preťaženie)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regulátory nabíjania |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5904100450480 |
| Displej: | LCD |
| Materiál: | Hliník, plast |
| Pracovná teplota: | -20 až +55 ℃ |
| Rozmery: | 255 x 189 x 89 mm |
| Stupeň ochrany: | IP32 |
| Výrobca: | Volt |
| Bluetooth: | Áno |
| Mobilná aplikácia: | Áno |
| LVD - Odpojenie pri nízkom napätí: | 21,6~23,6 / 43,2~47,2 V |
| LVR - Opätovné pripojenie: | 22,8~25,6 / 45,6~51,2 V |
| Maximálne napätie FV panelov (VOC): | 150 V |
| Menovitý nabíjací prúd: | 40 A |
| Menovitý prúd záťaže: | 40 A |
| Nabíjacie napätie BOOST: | 28,0~29,6 / 56,0~59,2 V (pri 25 °C) |
| Napätie Float: | 26,0~29,0 / 52,0~58,0 V (pri 25 °C) |
| Napätie systému: | 24/48 V |
| Ochranné napätie proti prebitiu: | 31,3 / 62,3 V |
| Ochrany: | Proti hlbokému vybitiu, Proti prebitiu, Proti prepólovaniu, Proti skratu |
| Podporované typy batérií: | AGM, Flooded, GEL, LiFePO4 |
| Teplotná kompenzácia: | -3,33 mV/K na bunku (Float), -4,17 mV/K na bunku (BOOST, vyrovnávanie) |
| Typ regulátora: | MPPT |
| Účinnosť MPPT: | 99 % |
| USB výstup: | Nie |
| Vlastná spotreba: | ≤8 mA (12 V), ≤12 mA (24 V) |
| Vyrovnávacie napätie: | 28,0~30,0 / 56,0~60,0 V (pri 25 °C) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

