200W | Flexibilný fotovoltický panel MONO 18V | 1525x680mm |ETFE
Kód: 5PANELPV20E


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monokryštalický flexibilný panel MONO FLEX má účinnosť premeny buniek viac ako 22%. Panel je pokrytý matnou PET fóliou a laminovanou EVA fóliou.
Vodotesné, ideálne pre inštaláciu do systémov.
Kľúčové vlastnosti:
- Možno umiestniť na zakrivené pevné povrchy, kde by použitie typického rámového panelu bolo problematické
- Ľahký a praktický
- Panel je odolný voči poveternostným vplyvom - UV žiareniu a zrážkam
- Pokročilá technológia zadných kontaktných buniek umožňuje flexibilitu a zvýšený výkon na meter štvorcový
- Jedinečný bezrámový dizajn obsahuje 6 kovom vystužených montážnych otvorov pre jednoduchú inštaláciu
- Vysoká priepustnosť - flexibilný laminovací materiál je menej náchylný na praskanie ako tradičné sklo
- Vynikajúci elektrický výkon pri vysokej teplote a slabom osvetlení
- Kladné a záporné káble vybavené konektormi MC4
- Dve obtokové diódy minimalizujú zhoršenie výkonu v dôsledku stredných tónov

Záruka kvality:
- Skúška elektrickej izolácie
- Test odolnosti voči vonkajším podmienkam
- Hot-spot test
- Test odolnosti proti zmenám teploty a nárazom krupobitia
- Test odolnosti proti vlhkosti
- Test vytrvalosti
- Skúška odolnosti proti mechanickému zaťaženiu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| EAN: | 5904100451395 |
| Pracovná teplota: | -40 °C až 85 °C |
| Rozmery: | 1525 x 680 x 3 mm |
| Tolerancia výkonu::: | ± 3 |
| Typ konektora: | MC4 |
| Výrobca: | Volt |
| Maximálne napätie systému: | 1000 V |
| Maximálny výkon (Pmax): | 200 W |
| Napätie naprázdno (Voc): | 22,46 V |
| Nominálny prúd poistky: | 15 A |
| Povrchová úprava: | ETFE |
| Pracovné napätie (Vmp): | 18,72 V |
| Prevedenie panelu: | Flexibilný |
| Prúd pri max. výkone (Imp): | 10,68 A |
| Skratový prúd (Isc): | 11,54 A |
| Stupeň krytia: | IP65 |
| Typ článku: | Monokryštalický |
| Účinnosť modulu: | 18 |
| Účinnosť solárnych článkov: | 22 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

