Fotovoltický panel BigBlue B405 63W
Kód: B405


Podrobný popis
Prenosný fotovoltický panel - BigBlue B405 solárna nabíjačka
Vyberte si ekologické a cenovo výhodné riešenie - prenosný fotovoltický panel BigBlue B405 s výkonom až 63W. Jeho účinnosť je 23,5 %, čo umožňuje využívať bezplatnú solárnu energiu a znižovať účty za elektrinu. Produkt je kompatibilný s rôznymi zariadeniami a zaisťuje bezpečné používanie. Vďaka skladaciemu dizajnu ho ľahko a rýchlo prenesiete.
.jpg)
Ešte väčšia zábava zo slnka
Ak vám záleží na úspore elektriny a chcete platiť nižšie účty za elektrinu, alebo sa chystáte niekam, kde bude prístup k energii obmedzený, prenosný fotovoltický panel BigBlue B405 63 W je pre vás dokonalým riešením. Môžete využívať bezplatnú slnečnú energiu, ktorá je ekologická a neprodukuje škodlivé emisie CO2.
Tento panel sa vyznačuje veľmi vysokou účinnosťou, ktorá dosahuje až 23,5 %, čo znamená, že pracuje mimoriadne efektívne. Je to jeden z najefektívnejších fotovoltických panelov dostupných na trhu. Môžete svoje elektronické zariadenia nabíjať bez obáv z nedostatku elektriny.
Tento produkt je tiež veľmi bezpečný na používanie a jeho skladacia konštrukcia uľahčuje prepravu. Môžete si ho vziať so sebou na dovolenku, stanovať alebo na výlet do hôr a užívať si prístup k elektrine aj na miestach, kde je prístup k nej obmedzený.

Kompatibilita
So solárnou nabíjačkou B405 môžete jednoducho napájať mnoho obľúbených zariadení. Produkt je vybavený dvomi USB portami, jedným USB-C portom a jedným DC portom. Vďaka tomu k nemu pripojíte zariadenia ako telefóny, tablety, notebooky, malé svietidlá či powerbanky. Balenie navyše obsahuje sadu konektorov 10 v 1, ktorá umožňuje pripojiť nabíjačku k väčšine modelov elektrární.

Bezpečnosť je základ
Používanie ekologických zdrojov energie je dobrou voľbou, ktorá umožňuje bezpečné používanie. Fotovoltický panel B405 je vybavený technológiou SmartIC, ktorá zaručuje inteligentné a bezpečné nabíjanie. Vďaka tomu sa nemusíte obávať poškodenia nabíjačky alebo zariadení k nej pripojených! Okrem toho je výrobok vybavený pokročilým ochranným systémom proti nadprúdu, preťaženiu a skratu.

Pri cestovaní funguje perfektne
So solárnou nabíjačkou B405 sa už nemusíte báť o energiu na cestách! Vďaka skladaciemu dizajnu a praktickej rukoväti je preprava mimoriadne jednoduchá. A čo viac, jeho ľahká konštrukcia uľahčuje prenášanie a po zložení zaberá málo miesta. Vyniká tiež odolnosťou proti vode IPX4, prachotesnosťou a odolnosťou voči vysokým teplotám. Nie je na tom nič strašné, ani extrémne náročné podmienky ho nedokážu poraziť! Môžete užívať neobmedzenú energiu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate!

Sada obsahuje:
● Solárnu nabíjačku
● Súpravu konektorov 10 v 1
● Kábel DC s batériovými svorkami
● Kábel USB-A na micro USB
● Kábel USB-C na USB-C
● Kábel DC na DC
● Návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne panely |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 6975183210062 |
| Pracovná teplota: | -20 až +60 ℃ |
| Rozmery: | 865 x 700 x 5 mm |
| Typ konektora: | 2x USB-A,, DC, USB-C |
| Výrobca: | BigBlue |
| USB-A výstup: | (5V - 2.4A), (9V - 2A), (12V - 1.5A) |
| USB-C výstup: | (5V - 2.4A), (9V - 3A), (12V - 2.25A) |
| ? Produkt: | Solárny panel |
| Maximálny výkon (Pmax): | 63 W |
| Napätie naprázdno (Voc): | 22,5 V |
| Povrchová úprava: | ETFE |
| Pracovné napätie (Vmp): | 19 V |
| Prevedenie panelu: | Skladací |
| Prúd pri max. výkone (Imp): | 3,3 A |
| Skratový prúd (Isc): | 3,5 A |
| Stupeň krytia: | IPX4 |
| Typ článku: | Monokryštalický |
| Účinnosť článkov: | 23,5 % |
| Účinnosť modulu: | 10,4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

