Fotovoltický panel BigBlue B408 100W
Kód: B408


Podrobný popis
Fotovoltický panel - BigBlue B408 solárna nabíjačka
Nie je lepší čas začať šetriť na účte za elektrinu ako teraz! Vyberte si solárnu nabíjačku BigBlue B408 a začnite využívať bezplatnú solárnu energiu ešte dnes. Vďaka pôsobivému výkonu až 100 W a viacerým nabíjacím portom budete môcť svoje zariadenia nabíjať kedykoľvek a kdekoľvek. Či už ste doma, cestujete alebo na dovolenke, BigBlue B408 bude vždy s vami. Okrem toho sa táto nabíjačka vyznačuje nielen skladacím dizajnom, ale aj trvanlivosťou, čo znamená, že je odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a pádom. Nečakajte a investujte do solárnej nabíjačky BigBlue B408, ktorá vám pomôže ušetriť peniaze a zároveň sa postará o našu planétu!
.jpg)
Hlavnou výhodou je široká kompatibilita
Fotovoltický panel B408 je kompatibilný s väčšinou populárnych zariadení vďaka portom USB, USB s rýchlym nabíjaním, USB-C (45 W) a DC (18 V). Sada obsahuje potrebnú kabeláž a rôzne konektory, ktoré umožňujú pripojiť nabíjačku k notebooku, smartfónu, elektrickej stanici alebo autobatérii.
.jpg)
Vždy blízko vás
Plánujete stráviť deň na pláži alebo ísť kempovať či výlet s karavanom? Nezabudnite si so sebou priniesť nabíjačku B408, aby ste svoje zariadenia mohli nabíjať prakticky kdekoľvek! Vďaka skladaciemu dizajnu a hmotnosti len okolo 4 kg si nabíjačku môžete bez problémov vziať so sebou. Pohodlná rukoväť z materiálu TPE soft-touch a pevné pracky navyše uľahčujú prenášanie nabíjačky. Vstavané stojany umožňujú nastaviť panel v optimálnom uhle, čím sa zabezpečí efektívnejšie nakladanie.
.jpg)
Pevná konštrukcia
Vyberte si solárnu nabíjačku B408 a investujte do odolnosti a spoľahlivosti. Vďaka pevnej konštrukcii a odolnosti voči poškodeniu vás B408 určite nesklame a bude vám slúžiť dlhú dobu. Vodeodolnosť IPX4 zaisťuje bezpečné používanie nabíjačky aj v náročných poveternostných podmienkach. Špeciálne vrecko na zips navyše umožňuje bezpečné uloženie káblov a konektorov, čo pomáha udržiavať veci usporiadané a zabraňuje strate častí nabíjačky. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vaša nabíjačka B408 je nielen pohodlná, ale aj bezpečná a odolná.
.jpg)
Sada obsahuje:
● Solárnu nabíjačku
● Kábel DC to DC
● Kábel DC to SAE
● Kábel SAE so svorkami na batérie
● Kábel DC s konektorom Anderson
● Sadu konektorov 10 v 1
● Návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne panely |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 6975183210048 |
| Typ konektora: | USB-A, USB-C |
| Výrobca: | BigBlue |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| USB-A výstup: | 1x (5 V / 3 A), 1x (5 V - 3 A), (9 V - 2 A), (12 V - 1,5 A) |
| USB-C výstup: | 20 V / 2,25 A |
| ? Produkt: | Solárny panel |
| Maximálny výkon (Pmax): | 100 W |
| Napätie naprázdno (Voc): | 21 V |
| Pracovné napätie (Vmp): | 18 V |
| Prevedenie panelu: | Skladací |
| Prúd pri max. výkone (Imp): | 5,55 A |
| Rozmery (rozložený): | 1800 x 430 x 30 mm |
| Stupeň krytia: | IPX4 |
| Typ článku: | Monokryštalický |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

