Skladací solárny panel | pre Power Station | Extralink EPS-200W
Kód: EPS-200W


Podrobný popis
Extralink EPS-200W skladací solárny panel pre Power Station
Skladací solárny panel Extralink EPS-200W je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú flexibilitu. Keď je dôležitý vysoký výkon, ale aj priestor a hmotnosť, 200W solárna nabíjačka je ideálna. Solárna nabíjačka obsahuje vysokoúčinné solárne články, vďaka čomu je plocha panelu relatívne malá v porovnaní s podobnými 200W panelmi. 200W solárny panel je vhodný na použitie s väčšinou prenosných nabíjacích staníc pri kempovaní.

Kľúčové vlastnosti Extralink EPS-200W
- maximálny výkon 200W
- skladacia konštrukcia s podperami
- pohodlná taška na prenášanie
- ideálne v kombinácii s Extralink Power Stations
- vyrobené na kempovanie

Vyrobené na kempovanie
Robustný stojan na zadnej strane umožňuje naklonenie panelu o 45 stupňov, čím je panel umiestnený v optimálnom uhle voči slnku. Súprava skladacích solárnych panelov s výkonom 200W, vyrobená na kempovanie a dobrodružstvá na miestach bez napájania zo siete, je ideálna na dlhé cesty, keď vaša nabíjacia stanica potrebuje energiu.

Skvelé v kombinácii s elektrocentrálou Extralink EPS
Solárny panel Extralink EPS-200W so solárnou nabíjačkou je kompaktný, ľahký a ľahko sa rozmiestňuje. Stačí pripojiť jeden kábel a môže nabíjať vašu prenosnú nabíjaciu stanicu a vytvoriť solárny generátor. Počas outdoorových aktivít sa dá jednoducho umiestniť na slnko, aby sa zabezpečilo slnečné žiarenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne panely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.34 kg |
| EAN: | 5905090332695 |
| Dĺžka kábla: | 3 cm |
| Typ konektora: | DC 7909, MC4 |
| Výrobca: | EXTRALINK |
| ? Produkt: | Solárny panel |
| Maximálny výkon (Pmax): | 200 W |
| Pracovné napätie (Vmp): | 20,8 V |
| Prevedenie panelu: | Skladací |
| Prúd pri max. výkone (Imp): | 5,76 A |
| Rozmery (rozložený): | 1370 x 616 x 15 mm |
| Rozmery (zložený): | 616 x 381 x 25 mm |
| Stupeň krytia: | IP65 |
| Typ článku: | Monokryštalický |
| Účinnosť článkov: | 20 % |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

