Smart Life Solar Panel | Univerzálny solárny panel pre kamery| 3 W, USB-C, IP65
Kód: EX.34956


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Efektívny napájací zdroj pre vašu kameru
Solárny panel Extralink Smart Life Solar Panel 3W je perfektným riešením pre ľudí, ktorí chcú svoje vonkajšie kamery poskytovať nepretržité napájanie. Vďaka solárnej energii bude vaša kamera fungovať mnoho mesiacov bez nutnosti častého nabíjania batérií. Vyberte si ekológiu a pohodlie tým, že nebudete musieť vymieňať batérie.

Jednoduchá inštalácia
Inštalácia solárneho panelu pre kameru Extralink SolarEye Pro je rýchla a bezproblémová. Súprava obsahuje 3metrový kábel a nastaviteľnú rukoväť, ktorá umožňuje montáž panelu na optimálne miesto. Vďaka nastaviteľnej rukoväti s otáčaním o 360° ľahko nastavíte polohu panelu tak, aby ste maximálne využili slnečné lúče.

Odolnosť voči poveternostným vplyvom
Solárny panel Extralink Smart Life je navrhnutý tak, aby vydržal tie najnáročnejšie poveternostné podmienky. Má krytie IP65, čo znamená, že je odolné proti dažďu, snehu a prachu. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, odolných voči korózii, bude spoľahlivo fungovať po mnoho sezón.

Nepretržité napájanie
Vďaka Solárnemu panelu Extralink Smart Life Solar Panel s výkonom 3W bude mať vaša kamera neustály prístup k energii, ktorá zaistí nepretržitú ochranu vášho domova. Stačí panel pripevniť na slnečné miesto, pripojiť ku kamere a zvyšok sa urobí sám – bez toho, aby ste museli kameru z držiaka dávať dole.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 5906168634956 |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Konštrukcia: | Nastaviteľný držiak (otočný o 360°) |
| Typ konektora: | USB-C |
| Výrobca: | EXTRALINK |
| Maximálny výkon (Pmax): | 3 W |
| Pracovné napätie (Vmp): | 5 V |
| Prevedenie panelu: | Pevný |
| Stupeň krytia: | IP65 |
| Typ článku: | Monokryštalický |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

