Batéria LiFePO4 200Ah 12.8V 2560Wh
Kód: CAV04


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sme pripravení pracovať za každých podmienok
Technológia LiFePO4 zaisťuje tepelnú a chemickú stabilitu, takže teplota výrazne neovplyvňuje ich výkon. Môžu efektívne pracovať v širokom rozmedzí teplôt od -10 do 45 ° C pri zachovaní svojej vysokej kapacity.
Batérie sú navyše vybavené prvotriednym BMS (Battery Management System). Úlohou tohto systému je monitorovať napätie a teplotu článkov počas nabíjania aj vybíjania. Ak dôjde k prekročeniu nebezpečných hodnôt, systém vypne napájanie a zaisťuje tak bezpečnosť batérie, pripojených zariadení a predovšetkým užívateľa!
Batérie LiFePO4 sú vyrobené z ľahkých kovov, bez obsahu toxických chemikálií, vďaka čomu sú úplne bezpečné pre životné prostredie. Recyklácia týchto batérií je jednoduchá a neprodukuje vysoké náklady, preto zakúpením fosfátových batérií výrazne znížite množstvo elektroodpadu a pomôžete chrániť životné prostredie.

Nespočetné využitie
Batérie LiFePO4 boli navrhnuté pre ľahký prístup k efektívnemu zdroju energie, ktorý si poradí aj s najťažšími podmienkami. Používajú sa okrem iného ako batérie pre elektromobily, kde sa vďaka vysokej rýchlosti vybíjania dokonale vyrovnajú so štartujúcimi automobilmi a poskytujú stabilnú a dlhotrvajúcu jazdu. Používajú sa tiež tam, kde záleží na veľkosti a hmotnosti zdroja energie - v obytných autách, elektrických člnoch alebo na invalidných vozíkoch. Používajú sa tiež vo fotovoltike, ktorá sa pomaly stáva energetickým štandardom pre domácnosti a dokonca aj pre celé nehnuteľnosti.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LiFePO4 batérie: Výkon, trvanlivosť a bezpečnosť v jednom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 5907813966064 |
| Celková energia: | 2560 Wh |
| Kapacita: | 200 Ah |
| Kód produktu: | CAV04 |
| Napätie: | 12,8 V, 12.8 V |
| Rozmery: | 521 x 238 x 218 mm |
| Stav: | Nový |
| Výrobca: | Green Cell |
| Značka: | LiFePO4 |
| Zariadenia: | Čln, Fotovoltaika |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

