Displej LTN156FL02-101 4K UHD 40 PIN eDP
Kód: LCD37


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Originálny a kvalitný displej triedy A+ pre váš notebook
Hľadáte originálny displej pre váš notebook? Ponúkame širokú škálu originálnych displejov pre notebooky všetkých značiek a modelov. Naše displeje sú 100% kompatibilné s vašim notebookom, takže si môžete byť istí, že budú správne fungovať.
Naše displeje sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú starostlivo testované, aby sa zabezpečila ich správna funkcia. Všetky naše displeje sú bez chybných pixelov a sú chránené ochrannou fóliou.
Skúsenosti, na ktoré sa môžete spoľahnúť
Sme renomovaným dodávateľom originálnych displejov pre notebooky. Máme viac ako 10 rokov skúseností v tejto oblasti a sme odhodlaní poskytovať našim zákazníkom kvalitné výrobky a služby.
Ak hľadáte originálny displej pre váš notebook, ktorý je 100% kompatibilný, s vysokou kvalitou a zárukou, ste na správnom mieste.
V prípade vzniknutia problému s výberom displeja vám poskytujeme návod: Ako si správne vybrať displej pre notebook.
LP156UD1(SP)(A1)
LP156UD1(SP)(A2)
LP156UD1(SP)(B1)
LP156UD1(SP)(B2)
LP156UD1(SP)(C1)
LP156UD2(SP)(A1)
PN : LP156UD1 (SP)(B1)
LTN156FL02-101
LP156UD1-SPC1
LP156UD1-SPB1
LP156UD1-SPB2
LP156UD1-SPA1
LP156UD1-SPA2
SAMSUNG
LTN156FL02-L01
LTN156FL02-D01
Dell Inspiron 15 7559, 15 7557
P57F, P57F002, Dell 053FC4, Dell 53FC4, Dell R47FM, Dell 0R47FM, Dell DWJ0R, Dell 0DWJ0R, Dell WY3N4, Dell 0WY3N4, Dell 0OWDT8F, Dell WDT8F, Dell 0WDT8F, Dell 391-BCGD, Dell DWJOR, Dell 0DWJOR, Dell Y4N90, Dell 0Y4N90, Dell VDX4J, Dell 0VDX4J, LP156UD2-SPA1, LP156UD2(SP)(A1), LTN156FL03, Dell Inspiron 15 7559, Dell Inspiron 15 7557, Dell Inspiron 7559, Dell Inspiron 15 7000 Series (7559)
a iné..
Poznámka:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Displej 15.6" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8584193478270 |
| Povrch: | Matný |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 4K |
| Stav: | Nový |
| Typ displeja: | IPS |
| Typ podsvietenia: | LED |
| Konektor: | 40 eDp |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

