Nabíjačka batérií Ni-MH R6/AA, R03/AAA everActive NC-450 Black Edition
Kód: DLEVNC451


Súvisiaci tovar
univerzálny procesor s automatickou diagnostikou a 8 nezávislými nabíjacími kanálmi a 5V/1A USB...
priestranná batéria 18650 vyrobená technológiou Li-ion s elektronickou ochranou, batéria...
skvelé batérie za nízku cenu 4 ks. - továrenské spotrebiteľské balenie - blister testovaný...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania. Výrobok neobsahuje tekutý...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kedy...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM s kapacitou 9 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Batériu AGM s kapacitou 120 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kedy...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Podrobný popis
Everactive NC-450 BLACK je teraz ešte lepšie vyrobený - puzdro je vyrobené z čierneho kvalitného ABS materiálu, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou.
Nabíjačka everActive NC-450 má 4 úplne nezávislé nabíjacie kanály . Umožňuje rýchle nabíjanie 1 až 4 Ni-MH článkov ľubovoľnej kapacity a veľkosti (články R03 AAA/R6 AA), v akejkoľvek konfigurácii .
Mikroprocesor individuálne riadi nabíjanie každej batérie ! To zaručuje bezpečnosť a zaisťuje plný výkon batérií.
Po úplnom nabití sa nabíjačka automaticky vypne - zaistí plné nabitie bez prebitia článkov, dokonca aj tých, ktoré v nabíjačke zostali dlhší čas .
Nabíjačka má jedinečnú funkciu regenerácie extrémne vybitých / dlhodobo nepoužívaných batérií - umožňuje obnoviť a nabiť aj tie články, ktoré vykazujú polárne napätie

Vlastnosti a možnosti nabíjačky NC-450:
- veľmi šikovný a skladný ,
- mikroprocesorovo riadené - zaisťuje rýchle (~ 1 - 5h) nabíjanie a presné, automatické určenie plného nabitia metódou dV,
- štyri, úplne nezávislé nabíjacie kanály - možnosť nabíjania 1-4 ks. rôzne batérie, rôzni výrobcovia, rôzne kapacity, rôzne veľkosti,
- prehľadný LCD displej so zeleným podsvietením . - ochrana batérií proti prebitiu,
- unikátna dvojitá indikácia plného nabitia - 1) grafické informácie na LCD displeji , individuálne pre každý nabíjací slot, 2) keď sú všetky batérie nabité, indikátor sa rozsvieti
- automatické vypnutie nabíjania - po úplnom nabití zostávajú batérie pripravené na použitie bez rizika prebitia, a to aj pri dlhšom ponechaní v nabíjačke,
- Stav nabíjania viditeľný na LCD displeji.
Obsah sady:
- Nabíjačka NC-450 BLACK zabalená v originálnej krabici,
- napájací kábel 1m,
- Návod na použitie PL/EN/DE.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky na batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902020523987 |
| Spôsob nabíjania: | Procesorom riadený CC s -ΔV/0ΔV/PVD pre Ni-MH |
| Vstupné napätie: | AC 100-240V, 50-60Hz (maximálne 10W. 1m napájací kábel je súčasťou balenia) |
| Výrobca: | everActive |
| Bezpečnosť: | Mikroprocesor s riadením ∆V (dV). Tepelné - proti prehriatiu batérií Proti preťaženiu/skratu Detekcia poškodených a alkalických |
| Obsah balenia: | Nabíjačka NC-450 BLACK zabalená v originálnej krabici, 1m napájací kábel, PL/EN/DE návod na použitie. |
| Model/kód výrobcu: | NC450B |
| Nabíjací prúd v CC (základnej) fáze: | AA batérie: 1 ks - 1800 mA, 2 ks - 900 mA, 3-4 ks - 450 mA Batérie AAA: 1 ks 900mA, 2 ks - 450mA, 3-4 ks. - 225 mA mA |
| Podporované typy batérií: | Ni-MH batérie |
| Podporované veľkosti batérie: | R6/AA , R03/AAA1-4 kusy ľubovoľnej kapacity |
| Prevádzkové režimy nabíjačky: | Nabíjanie |
| Približné časy načítania: | 3-4 ks AA 2000mAh ~ 5h 1 ks AA 2000mAh ~ 1,2h 3-4 ks AAA 800 mAh ~ 4,2 h 1ks AAA 800mAh ~ 1h |
| Rozmery (šírka x hĺbka x výška): | 68 x 110 x 29 mm |
| Typ batérií: | AA/AAA, R03/AAA, R6/AA |
| Vlastnosti LCD displeja: | Veľký, ľahko čitateľný so zeleným podsvietením Grafické zobrazenie úrovne nabitia |
Napätie: 42V | Prúd: 2A | Vstup: 5.5mm - 2.1mm (DC5521) Kvalitná nabíjačka značky GreenCell...
Inteligentná automatická nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych typov...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie a testovanie 12V batérií s LCD...
typ - invertorový, automatický s asistenciou pri štarte 300A ideálne pre olovené, gélové, AGM...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre akumulátory AGM / olovené Široká kompatibilita - nabíjačka...
Kompaktná 6W nabíjačka pre 6V olovenú batériu AGM GEL STD. Zariadenie automaticky riadi proces...
Nabíjačka SMART 6V/12V 15A A86 je prvá nabíjačka batérií na trhu s mikroprocesorovým riadiacim...
Kompaktná 30W nabíjačka pre 6V a 12V AGM GEL STD olovené akumulátory. Zariadenie automaticky...
Viacúčelová nabíjačka a powerbanka: nabíja Li-ion batérie tvaru valec 18650, 20700 a 21700 a...
Rýchle nabíjanie: Plne nabité batérie už za 4,5 hodiny. Všestrannosť: Nabíja 2x AA NiMH...
Kompaktná nabíjačka s výkonom 19,2 W pre 24 V AGM GEL STD olovené akumulátory. Zariadenie...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

