Solárny regulátor SOL MPPT 10A (50V) 12V + BLUETOOTH
Kód: 3IPSMPPT09
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Solárny regulátor SOL MPPT 10A je určený na nabíjanie batérií z pripojenej sady solárnych panelov. Toto moderné a multifunkčné zariadenie sa nabíja na základe najnovšej a najúčinnejšej nabíjacej technológie MPPT.
Optimalizáciou procesu nabíjania regulátor efektívne predlžuje životnosť batérie v porovnaní so štandardnými PWM regulátormi.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Moderná MPPT (Max Power Point Tracking) technológia sledovania maximálneho operačného bodu
- Účinnosť konverzie/sledovania > 99,9 %
- Automatické rozpoznanie napätia pripojenej 12V batérie
- Na použitie s GEL (gél), AGM, lítiovými a tekutými elektrolytickými batériami
- Nastavenia všetkých parametrov LiFePO4 batérie sú dostupné iba z aplikácie smartfónu
- Štvorstupňové nabíjanie: MPPT, BOOST (pulzné), Equalization, Float
- Ovládanie ovládača prostredníctvom vyhradenej aplikácie pre smartfón (Solarlife v Apple Store pre IOS | SolarLifeBT v obchode Google Play pre Android)
- Plne automatické ochrany (skrat, teplota, preťaženie)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regulátory nabíjania |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 5903760240141 |
| Displej: | Nie |
| Materiál: | Hliník, plast |
| Pracovná teplota: | -20 až +55 ℃ |
| Rozmery: | 85,8 x 81 x 23,1 mm |
| Stupeň ochrany: | IP67 |
| Výrobca: | Volt |
| Bluetooth: | Áno |
| Mobilná aplikácia: | Áno |
| LVD - Odpojenie pri nízkom napätí: | 10,8~11,8 V |
| LVR - Opätovné pripojenie: | 11,4~12,8 V |
| Maximálne napätie FV panelov (VOC): | 50 V |
| Menovitý nabíjací prúd: | 10 A |
| Menovitý prúd záťaže: | 10 A |
| Nabíjacie napätie BOOST: | 14~14,8 V (pri 25 °C) |
| Napätie Float: | 13~14,5 V (pri 25 °C) |
| Napätie systému: | 12 V |
| Ochranné napätie proti prebitiu: | 15,5 V |
| Ochrany: | Proti hlbokému vybitiu, Proti prebitiu, Proti prepólovaniu, Proti skratu |
| Podporované typy batérií: | AGM, Flooded, GEL, LiFePO4 |
| Teplotná kompenzácia: | -3,33 mV/K na bunku (Float), -4,17 mV/K na bunku (BOOST, vyrovnávanie) |
| Typ regulátora: | MPPT |
| Účinnosť MPPT: | 99 |
| USB výstup: | Nie |
| Vlastná spotreba: | 8 mA |
| Vyrovnávacie napätie: | 14~15 V (pri 25 °C) |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

