Hlavný vypínač 1200V DC, 32A, určený pre fotovoltaické siete
Kód: APV01
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
-
Úlohou vypínača APV je odpojenie jednosmerných prijímačov a núdzové odpojenie napájania.
Funguje ako hlavný vypínač. Je bezpodmienečne potrebný vo fotovoltaických inštaláciách, aby sa odpojili moduly od meniča (reťazce, PV reťazce).
Mechanizmus činnosti použitý v odpojovači APV je vačkový mechanizmus ON/OFF. Môže byť použitý vonku alebo vo vnútri budovy, vo fotovoltaických inštaláciách.
Odolnosť a kvalitné spracovanie zaručujú dlhú životnosť produktu.
Vypínač odolný voči UV žiareniu.
Hlavnou výhodou ističov APV-LGO v porovnaní s poistkovými vložkami je takmer okamžitá pripravenosť na opätovné zapnutie, ihneď po zániku príčiny niektorej z ističových ochrán (skrat alebo preťaženie).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Montáž a elektroinštalácia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5900378968375 |
| Kontaktný odpor: | < 5mOhm |
| Maximálny prúd: | 32 A |
| Napätie: | 1000 V, 1200V DC |
| Použitie: | V interiéri aj exteriéri |
| Rozmery: | 60 x 95 x 82 mm |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Izolačný materiál: | PPO (polypropylén) |
| ? Produkt: | Rozvádzač a ochrana |
| Rázové napätie: | 8 kV |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

