Solarny regulator SOL PWM 10A 2xUSB
Kód: 3IPSSOLU10
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Regulátor solárny
Solárny regulátor SOL PWM 10A 2xUSB regulátor slúži na riadenie prevádzky autonómnych fotovoltaických systémov. Zariadenie poskytuje správnu charakteristiku nabíjacieho prúdu pre batériu/y, navyše ich chráni pred hlbokým vybitím alebo prebitím. Solárne regulátory SOL PWM je možné použiť pre inštalácie so solárnou batériou a 12 alebo 24V batériami.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Automatické rozpoznanie hodnôt vstupného napätia 12/24V
- Ľahko čitateľný LCD displej a rozhranie ovládané pomocou 2 tlačidiel umiestnených na obale
- Efektívne 3-fázové nabíjanie PWM (Pulse Width Modulation - Modulácia Fázy Signálu)
- Kontrola úrovne nabitia akumulátora s možnosťou resetu pamäte v noci (použitie napr.: pre verejné osvetlenie)
- Ochrany proti preťaženiu, skratu, prepätiu, podnapätiu, pred prebitím/vybíjaním akumulátora, pred opačnou polarizáciou
- Vstavané 2 USB konektory

Dodatočné parametre
| Kategória: | Regulátory nabíjania |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 5903293765456 |
| Displej: | LCD |
| Materiál: | Plast |
| Pracovná teplota: | -35 až +55 ℃ |
| Rozmery: | 133 x 70 x 34 mm |
| Výrobca: | Volt |
| Bluetooth: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | Nie |
| LVD - Odpojenie pri nízkom napätí: | 10,7 V (konfigurovateľné 9~12, x2 pre 24 V) |
| LVR - Opätovné pripojenie: | 12,6 V (konfigurovateľné 11~13,5, x2 pre 24 V) |
| Maximálne napätie FV panelov (VOC): | 50 V |
| Menovitý nabíjací prúd: | 10 A |
| Menovitý prúd záťaže: | 10 A |
| Nabíjacie napätie BOOST: | 14,4 V (12 V) / 28,8 V (24 V) |
| Napätie Float: | 13,6 V (12 V) / 27,2 V (24 V) |
| Napätie systému: | 12/24 V |
| Ochranné napätie proti prebitiu: | 16,5 V (x2 pre 24 V) |
| Ochrany: | Proti podpätiu, Proti prebitiu, Proti prepätiu, Proti prepólovaniu, Proti preťaženiu, Proti skratu |
| Podporované typy batérií: | AGM, Flooded, GEL |
| Teplotná kompenzácia: | -24 mV/°C pre 12 V, x2 pre 24 V |
| Typ regulátora: | PWM |
| USB výstup: | 2x USB |
| Vlastná spotreba: | ≤15 mA |
| Vyrovnávacie napätie: | 14,4 V (12 V) / 28,8 V (24 V) |
| Systémové napätie:: | 12/24V |
| Maximálny nabíjací prúd: | 10A |
| Samočinný prúd: | ≤15mA |
| Maximálne napätie z panelov: | 50V |
| Pre batérie: | AGM, GEL |
| LVD: | 10,7V 9V..12Vx2 24V |
| LVR: | 12,6V/11V..13,5Vx2 24V |
| Prídržné napätie: | 13,6V/13V..15Vx2 24V |
| Ochrana proti prebitiu: | 16,5Vx2 pre 24V |
| Ochrana proti prepólovaniu: | Áno |
| Režim nabíjania: | PWM |
| Teplotná kompenzácia: | -24mV/C pre 12V inštaláciu; x2 pre 24V |
| Pracovná teplota: | -35 až +55°C |
| Miera zapojenia: | 28-10AWG |
| Rozmery: | 133x70x34mm |
| USB: | 2x vstavaný 5V/2A USB port |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

