Solárny menič SINUS PRO ULTRA 2000 12/230V (1000/2000W) + 60A
Kód: 3SSH100012
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Solárny menič SINUS PRO ULTRA 2000 je zariadenie, ktoré kombinuje niekoľko funkcií: invertor, solárnu nabíjačku a nabíjačku batérií. Prehľadný LCD displej umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou tlačidiel na nastavenie ako: prúd nabíjania batérie, priorita AC/solárnej nabíjačky,prípustné vstupné napätie v závislosti od rôznych aplikácií.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Čistý sínus
- Konfigurovateľný rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a počítače pomocou nastavenia LCD
- Konfigurovateľný nabíjací prúd batérie v závislosti na aplikácii, vďaka nastaveniu LCD displeja
- Konfigurovateľná priorita AC/solárneho nabíjania pomocou nastavenia LCD displeja
- Kompatibilita so sieťovým napätím alebo výkonom generátora
- Automatický reštart po obnovení striedavého prúdu
- Ochrana proti skratu, preťaženiu a tepelnej ochrane
- Moderný dizajn nabíjačky zaisťuje optimálne nabíjanie batérie
- Funkcia studeného štartu
Aké zariadenia napája SINUS PRE ULTRA 2000?
- Spotrebná elektronika (napr. televízory, tunery, HI-FI, DVD)
- Domáce spotrebiče (napr. chladničky, mikrovlnné rúry, mixéry, hriankovače)
- Kancelárske zariadenia (napr. tlačiarne, faxy, počítače, monitory)
- Elektrické náradie (napr. vŕtačky, brúsky)
- Čerpadlá , kompresory
- Klimatizácie
- Pece ústredného kúrenia (plyn, uhlie, olej)
- Čerpadlá ústredného kúrenia

Čím vyniká napájací zdroj SINUS PRO ULTRA 2000v porovnaní s inými zariadeniami?
- Zabudovaný prevodník čistého SINUS vytvára na výstupe „ sínusové “ napätie, rovnaké ako v elektrickej sieti. Vďaka tomu môže napájať indukčné zariadenia (vrátane elektrického náradia, vzduchových kompresorov, klimatizácií, chladničiek, mrazničiek atď.).
- Konštrukcia založená na efektívnom toroidnom transformátore
- Široký rozsah vstupnej frekvencie, automatická detekcia 50/60 Hz
- Celý rad ochrán a alarmov: preťaženie, skrat, prepäťová a podpäťová ochrana, teplotná ochrana
- LCD displej informujúci o aktuálnom prevádzkovom stave zariadenia vrátane: vstupné a výstupné napätie, napätie batérie a nabíjanie
Menič spolupracuje s batériami ako sú gélové, Deep Cycle, AGM a LiFePO4.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5904100450749 |
| Certifikát: | CE |
| Displej: | LCD |
| Chladenie: | 1 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 1000 W |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | 0 °C až 40 °C |
| Rozmery: | 224 × 337 × 97 |
| Typ: | Off-grid |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Napätie batérie: | 12 V |
| Rozhranie: | RS-232, USB |
| Skladovacia teplota: | -15 °C až 60 °C |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 75 V DC |
| Max. vstupné napätie FV: | 75 V |
| Max. výkon FV panelov: | 2000 W |
| Maximálny nabíjací prúd z panelového systému: | Imp do 60A |
| Maximálny nabíjací prúd zo siete: | 10/20A |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 14,1 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 13,5 V DC |
| Prúd nabíjania AC: | 10-20 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 60 A |
| Rozsah napätia batérie: | 10,5-15 V |
| Rozsah napätia FV panelov: | 15-105 V DC |
| Rozsah napätia MPPT: | 15-105 V DC |
| Rozsah Vmp z panelov: | 15VDC-105VDC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 170-280 V AC |
| Rozsah výstupného napätia: | 220-240 V AC |
| Špičkový výkon: | 2000 W |
| Účinnosť meniča: | 90-93 % |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

