Hybridný solárny invertor mimo siete 6200W | 120A | 48V | MPPT | BMS | Sine | Možnosť Wi-Fi | Faktor výkonu 1,0
Kód: 53866


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Buďte energeticky nezávislí

Ako funguje hybridný menič v režime off-grid?
Účinnosť fotovoltaickej inštalácie závisí od výberu vhodného invertora, teda solárneho. Invertor zohráva v tomto systéme kľúčovú úlohu tým, že premieňa jednosmerný prúd generovaný fotovoltaickými panelmi na striedavý prúd používaný domácimi spotrebičmi . Off-grid hybridný invertor spája fotovoltaickú inštaláciu, zásobník energie a elektrickú sieť .
Využíva prebytočnú slnečnú energiu na napájanie prijímačov a nabíjanie batérie. Keď je produkcia energie väčšia ako aktuálny dopyt, nadbytočný prúd môže byť prenesený na nabíjanie LiFePO4, AGM, GEL batérií alebo na skladovanie energie, čo umožňuje uskladnenie energie pre neskoršie použitie, napr. v noci alebo v zamračených dňoch . Hybridný menič sa môže automaticky prepnúť do režimu vypnutej siete a napájať ho z batérií .
Prečo si vybrať hybridný menič?

Pokročilé funkcie správy energie: BMS, regulátor nabíjania MPPT
- Invertor s čistým sínusovým meničom,
- automatický reštart po obnovení striedavého prúdu,
- prehľadný, multifunkčný dotykový LCD displej ,
- 120A MPPT regulátor nabíjania ,
- možnosť napájania zo siete alebo generátora,
- možnosť meniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky pomocou LCD displeja,
- inteligentná konštrukcia nabíjačky zaisťujúca optimálny výkon batérie ,
- konfigurovateľný rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače pomocou nastavení na paneli LCD displeja,
- konfigurovateľný nabíjací prúd batérie v závislosti od zariadení a osobných počítačov prostredníctvom nastavení na LCD displeji,
- funkcia studeného štartu,
- vyhradený komunikačný port pre BMS (RS485, RS232) ,
Získajte maximum zo svojej technológie MPPT

Zvýšená výroba elektriny s výrazným znížením prevádzkových nákladov
Invertor nabíjania batérie využíva moderný 120A MPPT regulátor nabíjania , ktorý maximalizuje výkon odoberaný z fotovoltaických panelov pomocou pokročilej technológie sledovania maximálneho výkonu.
Táto vlastnosť výrazne ovplyvňuje efektivitu fotovoltaickej inštalácie – dokážu si udržať vysoký výkon aj pri slabom slnečnom svetle. Okrem toho regulátor riadi prevádzku batérie a proces nabíjania a chráni batériu pred poškodením.
Systém správy batérie (BMS)

Spravuje parametre batérie a zabezpečuje optimálne nabíjanie a vybíjanie
Vstavaný systém správy batérií BMS je inovatívna funkcia, ktorá je rozhodujúca pre dlhodobú životnosť batérie v systéme mimo siete. BMS monitoruje a spravuje parametre batérie, zabezpečuje optimálne nabíjanie, vybíjanie a chráni pred preťažením a nadmerným vybitím . Používatelia si tak môžu užívať spoľahlivý zdroj energie po mnoho rokov.
Multifunkčný dotykový LCD displej

Neustále sledovanie prevádzkových parametrov batérie
Výrobok je vybavený multifunkčným, ľahko ovládateľným dotykovým LCD displejom s ovládacím panelom . Uľahčuje monitorovanie celej fotovoltaickej inštalácie. Umožňuje konfigurovať rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače alebo zmeniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky. Displej navyše ukladá dáta a informuje o poruchách , pričom primerane reaguje, ak niektorý z parametrov prekročí normu. Ak dôjde k poruche, menič sa vypne .
Dôvera potvrdená zárukou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 Roky |
| Hmotnosť: | 9.85 kg |
| EAN: | 5901878538662 |
| Ďalšie informácie: | AGM, GEL, Podporuje BMS, podporuje, LiFePO4, batériu DEEP CYCLE |
| Displej: | LCD |
| Farba: | Biela, zelená |
| Chladenie: | 2 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 6200 W |
| Napätie: | 48 V |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | -10 až 55 °C |
| Rozmery: | 450 × 300 × 130 mm |
| Typ: | Off-grid |
| Výrobca: | Qoltec |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Bezpečnosť: | Ochrana proti skratu, Ochrana pred preťažením, Ochrana pred prehriatím, Ochrana pred prebíjaním |
| Obsah balenia: | 1 x Solárny invertor 1 x Návod na použitie 1 x Protokol o montáži zariadenia |
| Rozhranie: | RS-232, RS485 |
| Skladovacia teplota: | -15 až 60 ℃ |
| Čas prepínania: | 10 ms (UPS), 20 ms (domáce spotrebiče) ms |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 500 V DC |
| Max. výkon FV panelov: | 6500 W |
| Menovité vstupné napätie AC: | 220/230 V AC |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 56,4 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 54 V DC |
| Prevádzka bez batérií: | Áno |
| Prúd nabíjania AC: | 80 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 120 A |
| Rozsah napätia MPPT: | 60-500 V DC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 170-280 / 90-280 V AC |
| Špičkový výkon: | 12400 W |
| Štartovacie napätie MPPT: | 60 V DC |
| Účinnosť meniča: | 95 % |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

