Núdzový zdroj PICO UPS 600 7Ah (360/600W)
Kód: 5UP006007P


Súvisiaci tovar
Menič značky Qoltec je zariadenie, ktoré mení jednosmerné napätie 24 V na striedavé napätie 230...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré umožňuje používať vaše elektrické...
Výstup 230V ako z domácej siete ✅ Výkon 3000W trvalo / 6000W v špičke ✅ USB port + LCD displej +...
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet.
V prípade výpadku elektrickej energie v sieťovej zásuvke UPS automaticky napája zariadenia, ktoré...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
ľahko prenosná batériová stanica so vstavanou lítium-iónovou batériou s celkovou kapacitou...
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet.
Podrobný popis
Zdroj Pico UPS 600 7Ah (360/600W) bol špeciálne navrhnutý pre napájanie počítačov a počítačových periférií.
Vďaka kompaktnému krytu a nízkej hmotnosti je ideálny pre malé kancelárske priestory.
Vstavaný modul AVR (stabilizátor sieťového napätia) umožňuje chrániť napájané zariadenia pred náhlymi napäťovými špičkami. Navyše je možné napájanie spustiť pomocou vstavanej batérie bez priameho pripojenia k sieti.
Kľúčové vlastnosti:
- Spoľahlivý a efektívny mikroprocesorový riadiaci systém
- Stabilizátor sieťového napätia AVR
- Ekologická funkcia automatickej úspory energie
- Možnosť spustenia napájacieho zdroja bez pripojenia k AC sieti
- Kompaktné puzdro a nízka hmotnosť zariadenia
- Ochrana proti preťaženiu
- Vstavaná účinná batéria AGM 1x7Ah
- Vyrobené pomocou technológie Line-Interactive
- Dve 230V napájacie zásuvky vám umožnia udržať v prevádzke dve zariadenia súčasne

Aké zariadenia napája Pico UPS 600 7Ah (360/600W)?
- Počítače, notebooky
- Malé servery, pracovné stanice, sieťové zariadenia
- Periférne zariadenia (tlačiarne, skenery, monitory)
- RTV zariadenia (televízory, tunery, reproduktory, projektory)
- Poplašné systémy a CCTV
- Telekomunikačné a fiškálne zariadenia
- Kontrolné a meracie zariadenia
Čo odlišuje zdroj Pico UPS 600 7Ah (360/600W) od iných zariadení?
Line-Interactive Technology
Prepnutie do režimu batérie, keď sa zistí výpadok napájania. To je možné paralelným pripojením meniča na napájacie napätie počas nabíjania článkov batérie. Zariadenia tohto typu sa vyznačujú veľmi vysokou účinnosťou (~90%), preto ich možno úspešne použiť na zabezpečenie prvkov IKT systému (servery, pracovné stanice a pod.).
Bezpečnosť používania
Za bezpečnú prevádzku produktu je zodpovedných niekoľko bezpečnostných opatrení, ktoré chránia pripojené zariadenia aj samotný zdroj napájania: ochrana proti nízkemu napätiu, pred vysokým napätím, proti skratu, proti preťaženiu a teplotná ochrana.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| EAN: | 5903111886813 |
| Doba nabíjania: | 6-8 hodín na 90 % |
| Frekvencia: | 50/60 Hz ± 1 Hz |
| Kapacita: | 1x7Ah |
| Napätie: | 230VAC (50/60Hz) |
| Rozmery: | 297 x 101 x 142 mm |
| Účinnosť:: | 90 % |
| Výrobca: | Volt |
| Celkový výkon (okamžitý): | 600 VA |
| Rozsah napätia: | 150-290 VAC ± 3 % |
| Úroveň hluku: | < 40 dB |
| Doba spínania siete/batérie: | 3 ms |
| Konštantný výkon: | 360 W |
| Teplota: | 0-40 °C |
Extrémna výdrž (200Ah): Energetická banka s kapacitou 2400Wh udrží vašu domácnosť alebo loď v...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Kapacita 250Ah: Obrovská energetická rezerva, ktorá udrží vaše spotrebiče v chode desiatky hodín...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

