Núdzový zdroj UPS 2000VA 1200W PowerProof s LCD displejom
Kód: UPSLM1200


Súvisiaci tovar
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet.
Zariadenie je vybavené LCD displejom, dvoma 230V zásuvkami a USB portom pre pripojenie k...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet....
Vysoký výkon - 1500 W trvalý, 3000 VA špičkový Čistá sínusoida - vhodný pre citlivé zariadenia...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Podrobný popis
UPS PowerProof
Sila, ktorá chráni, kedykoľvek a kdekoľvek!

Čo je UPS?
Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) je zariadenie, ktoré poskytuje dočasné napájanie počas výpadku prúdu. Náhly výpadok prúdu môže viesť k strate dôležitých údajov, poškodeniu zariadenia a výrazne znížiť bezpečnosť vášho majetku deaktiváciou poplašných systémov. Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) je ideálny pre domáce a kancelárske prostredie a zabezpečuje nepretržitú prevádzku kritických zariadení.
Vysoký nabíjací výkon
UPS = rýchle výsledky
Umožňuje vám chrániť pripojené zariadenia pred výpadkami napájania, a tým zachovať výsledky vašej práce a kontinuitu vášho vybavenia. Reguluje parametre výstupného prúdu a zabezpečuje správne napätie v prípade výpadku napájania. Má vyhradený konektor RJ45, ktorý ochráni váš notebook, router alebo iné zariadenia pred prepätím.
Nová kvalita, ešte väčšia spoľahlivosť
Naším cieľom bolo spojiť maximálnu funkčnosť UPS so spoľahlivosťou a moderným dizajnom. Preto sme vytvorili nový dizajn – elegantný, no zároveň robustný a mimoriadne odolný.
Vo vnútri sme použili kovové výstužné uhly na stabilizáciu transformátora a batérie sme umiestnili do špeciálnej klietky s dodatočnou stenou, ktorá spevňuje prednú časť krytu. Skrutkovací predný kryt umožňuje rýchlu, jednoduchú a bezproblémovú výmenu batérií AGM.

Postaralio vaše pohodlie
UPS je vybavený LCD displejom, ktorý poskytuje informácie o mnohých dôležitých prevádzkových parametroch, ako aj špeciálnou aplikáciou, ktorá zjednodušuje používanie a monitorovanie. V novej verzii UPS sme vylepšili a znížili jas obrazovky, aby bola čo najčitateľnejšia.


Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (12 mesiacov na batériu) |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 5904326375628 |
| Batéria: | 2 x 12V/9Ah |
| Doba odozvy: | 2 – 6 ms |
| Indikátor: | LCD |
| Kód produktu: | UPSLM1200 |
| Napätie: | 230 V |
| Ochrana proti prepätiu: | RJ45 (100 Mb/s) |
| Rozmery: | 380 x 158 x 198 mm |
| Tvar výstupného napätia: | Modifikovaná sínusová vlna |
| Typický čas nabíjania: | 6-8 hodín |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220/230/240 V |
| Výkon: | 1200 W |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz alebo 60 Hz (automatická detekcia) |
| Zásuvky: | 4x Schuko + IEC |
| Zdanlivý výkon: | 2000 VA |
Batéria AGM s kapacitou 45 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Batéria AGM s kapacitou 36 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Kapacita a napätie (50Ah / 12V): Poskytne dostatok stabilnej energie pre kritické zariadenia pri...
Extrémna výdrž (200Ah): Energetická banka s kapacitou 2400Wh udrží vašu domácnosť alebo loď v...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batériu AGM s kapacitou 100 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

