Batéria AGM Green Cell 12V 8.5Ah
Kód: AGM47


Súvisiaci tovar
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre akumulátory AGM / olovené Široká kompatibilita - nabíjačka...
Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré umožňuje používať vaše elektrické...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
Extrémna životnosť: Až 10 000 cyklov a životnosť viac ako 10 rokov. Vysoká kapacita: Každý...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Nízka hmotnosť 3kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 2000 cyklov) Zabudovaný systém...
Nízka hmotnosť a dlhšia životnosť - Batéria LiFePO4 s kapacitou 125 Ah váži približne o 20 kg...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Je...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Podrobný popis

AGM batéria
Srdce vašich zariadení
Životnosť 5+ rokov ✦ Záruka bezpečnosti ✦ Práca v rôznych polohách ✦ Vysoká prúdová účinnosť ✦ Bezúdržbová ✦ Odolnosť voči nárazom a otrasom
Čím sa AGM batéria odlišuje a aké sú jej výhody oproti tradičnej batérii?
AGM batérie ponúkajú výrazne lepší výkon v porovnaní so štandardnými olovenými batériami. Ich bezpečnosť zaisťuje technológia AGM VRLA – jednosmerné ventily, ktoré zabraňujú úniku elektrolytu. Elektrolyt je zachytený medzi mimoriadne hrubými olovenými platňami so separátormi zo sklenených vlákien.
Batérie AGM majú širokú škálu použití:
✦ vo fotovoltických inštaláciách ✦ núdzové napájacie systémy (UPS) ✦ hračky ✦ registračné pokladne ✦ invalidné vozíky ✦ golfové vozíky ✦ kosačky na trávu ✦ čistiace stroje ✦ lode
Batérie AGM od Green Cell majú veľký rozsah použitia. Je možné ich použiť tak na cyklickú ako aj na záložnú prevádzku.
Cyklická prevádzka
Cyklické použitie batérie zahŕňa jej používanie ako samostatného, nezávislého zdroja energie. AGM batérie sú vhodnejšie na veľmi časté nabíjanie a vybíjanie ako ich staršie náprotivky.
Takto sa batérie používajú v invalidných vozíkoch, fotovoltických inštaláciách, golfových vozíkoch, hračkách, kosačkách na trávu a v mnohých ďalších zariadeniach.

Záložná prevádzka
Vďaka vyrovnávacej prevádzke môže batéria fungovať ako núdzový zdroj napájania pre pripojené zariadenie. Batéria pripojená k systému napájania poskytuje dodatočnú energiu v prípade výpadku hlavného zdroja napájania.
Takto sa batérie používajú v poplašných systémoch, zdrojoch UPS, pokladniciach, núdzovom osvetlení a v mnohých ďalších zariadeniach.

Zaručená bezpečnosť a spoľahlivosť
✔︎ Viac ako 5 rokoch práce
✔︎ Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
✔︎ Nevyžaduje sa žiadna údržba
✔︎ Pracujte v akejkoľvek polohe
✔︎ Vysoká účinnosť a výkon
✔︎ Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vysokým aj nízkym teplotám
✔︎ Pre vyrovnávaciu pamäť a cyklickú prevádzku
✔︎ Bezpečné použitie v interiéri
✔︎ Všestranné použitie
✔︎ Štandardizované

Bezpečnosť
AGM batérie sú navrhnuté na prevádzkový režim v tých najextrémnejších podmienkach. Vďaka použitým skleneným vláknam je elektrolyt nepriedušne utesnený v telese, čo umožňuje použiť túto batériu v ľubovoľnej polohe bez obáv o únik elektrolytu. Toto je obzvlášť dôležité v prípade elektricky poháňaných hračiek, ktoré sú vystavené rôznym typom nárazov. Vďaka tomu sú batérie AGM Green Cell plne bezpečné pre užívateľov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 5907813963445 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 8.5 Ah |
| Kód produktu: | AGM47 |
| Napätie: | 12 V |
| Ochrana proti hlbokému vybitiu: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Rozmery: | 151 x 65 x 95 mm |
| Terminál: | Faston 187 (F1) |
| Typ: | VRLA AGM |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výrobca článkov: | GreenCell |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | cca 5 rokov |
| Zariadenia: | Hračka, Poplašný systém |
Kompaktná 12W nabíjačka pre 12V olovenú batériu AGM GEL STD. Zariadenie automaticky riadi proces...
Napätie: 42V | Prúd: 2A | Vstup: 5.5mm - 2.1mm (DC5521) Kvalitná nabíjačka značky GreenCell...
Objavte výkon a spoľahlivosť s cylindrickou nabíjačkou Li-ion batérií everActive LC-100. Tento...
Napätie: 42V | Prúd: 4A | Vstup: Cannon Kvalitná nabíjačka značky GreenCell Určené pre pre...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie a testovanie 12V batérií s LCD...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V akumulátorov s LCD...
Nabíjačka SMART 6V/12V/24V 15A A80 je prvá na trhu s mikroprocesorovým systémom riadenia a...
4 nezávislé nabíjacie kanály pokročilý procesor riadiaci proces nabíjania s funkciou „delta V“....
Univerzálna kompatibilita – Podpora Li-ion, LiFePO4 a Ni-MH batérií v širokom rozsahu veľkostí...
Nabíjačka GC VitalCharger (USB-C / Micro USB) pre AA / AAA batérie - nabíjajte batérie kdekoľvek...
Maximálna intenzita: 1,2A Výstupné napätie: 6V / 12V Umožňuje nabíjanie akumulátorov s...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

