Záložný zdroj UPS 1000VA 600W PowerProof s LCD displejom
Kód: UPSLM600


Súvisiaci tovar
Čistá sínusoida: Ideálne napätie pre citlivé zariadenia. Vysoký nábehový výkon...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet.
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
Prenosná elektráreň so vstavanou lítium-iónovou batériou s celkovou kapacitou 139200mAh,...
Podrobný popis
UPS PowerProof
Sila, ktorá chráni, kedykoľvek a kdekoľvek!

Čo je UPS?
Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) je zariadenie, ktoré poskytuje dočasné napájanie počas výpadku prúdu. Náhly výpadok prúdu môže viesť k strate dôležitých údajov, poškodeniu zariadenia a výrazne znížiť bezpečnosť vášho majetku deaktiváciou poplašných systémov. Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) je ideálny pre domáce a kancelárske prostredie a zabezpečuje nepretržitú prevádzku kritických zariadení.
Vysoký nabíjací výkon
UPS = rýchle výsledky
Umožňuje vám chrániť pripojené zariadenia pred výpadkami napájania, a tým zachovať výsledky vašej práce a kontinuitu vášho vybavenia. Reguluje parametre výstupného prúdu a zabezpečuje správne napätie v prípade výpadku napájania. Má vyhradený konektor RJ45, ktorý ochráni váš notebook, router alebo iné zariadenia pred prepätím.
Nová kvalita, ešte väčšia spoľahlivosť
Naším cieľom bolo spojiť maximálnu funkčnosť UPS so spoľahlivosťou a moderným dizajnom. Preto sme vytvorili nový dizajn – elegantný, no zároveň robustný a mimoriadne odolný.
Vo vnútri sme použili kovové výstužné uhly na stabilizáciu transformátora a batérie sme umiestnili do špeciálnej klietky s dodatočnou stenou, ktorá spevňuje prednú časť krytu. Skrutkovací predný kryt umožňuje rýchlu, jednoduchú a bezproblémovú výmenu batérií AGM.

Postaralio vaše pohodlie
UPS je vybavený LCD displejom, ktorý poskytuje informácie o mnohých dôležitých prevádzkových parametroch, ako aj špeciálnou aplikáciou, ktorá zjednodušuje používanie a monitorovanie. V novej verzii UPS sme vylepšili a znížili jas obrazovky, aby bola čo najčitateľnejšia.


Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (12 mesiacov na batériu) |
| Hmotnosť: | 7.8 kg |
| EAN: | 5904326375604 |
| Batéria: | 2 x 12V/7Ah |
| Doba odozvy: | 2 – 6 ms |
| Indikátor: | LCD |
| Kód produktu: | UPSLM600 |
| Ochrana proti prepätiu: | RJ45 (100 Mb/s) |
| Rozmery: | 353 x 149 x 162 mm |
| Tvar výstupného napätia: | Modifikovaná sínusová vlna |
| Typický čas nabíjania: | 6-8 hodín |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220/230/240 |
| Výkon: | 600 W |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz alebo 60 Hz (automatická detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V |
| Zásuvky: | 2x Schuko + 2x IEC |
| Zdanlivý výkon: | 1000 VA |
Batériu AGM s kapacitou 100 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Kapacita 250Ah: Obrovská energetická rezerva, ktorá udrží vaše spotrebiče v chode desiatky hodín...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Kapacita a napätie (50Ah / 12V): Poskytne dostatok stabilnej energie pre kritické zariadenia pri...
Batéria AGM s kapacitou 20 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Extrémna výdrž (200Ah): Energetická banka s kapacitou 2400Wh udrží vašu domácnosť alebo loď v...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM s kapacitou 10 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Všestranné využitie: Batéria série VPRO je ideálna pre napájanie núdzových energetických...
Batéria AGM s kapacitou 45 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

