Batéria AGM VRLA Green Cell 6V 1.3Ah
Kód: AGM13


Súvisiaci tovar
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Univerzálna Green Cell nabíjačka pre batérie typu Wet, Gel, MF, EFB a AGM Vynikajúca...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Batéria Qoltec 50Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Sledujte stav batérie: Zobrazuje napätie a stav nabitia vašej 12V LiFePO4 batérie v reálnom...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 24Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Extrémne nízka hmotnosť (11 kg): Manipulácia a inštalácia je hračkou. Je výrazne ľahšia ako...
Batéria Qoltec 12Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Podrobný popis

AGM batéria
Srdce vašich zariadení
Životnosť 5+ rokov ✦ Záruka bezpečnosti ✦ Práca v rôznych polohách ✦ Vysoká prúdová účinnosť ✦ Bezúdržbová ✦ Odolnosť voči nárazom a otrasom
Čím sa AGM batéria odlišuje a aké sú jej výhody oproti tradičnej batérii?
AGM batérie ponúkajú výrazne lepší výkon v porovnaní so štandardnými olovenými batériami. Ich bezpečnosť zaisťuje technológia AGM VRLA – jednosmerné ventily, ktoré zabraňujú úniku elektrolytu. Elektrolyt je zachytený medzi mimoriadne hrubými olovenými platňami so separátormi zo sklenených vlákien.
Batérie AGM majú širokú škálu použití:
✦ vo fotovoltických inštaláciách ✦ núdzové napájacie systémy (UPS) ✦ hračky ✦ registračné pokladne ✦ invalidné vozíky ✦ golfové vozíky ✦ kosačky na trávu ✦ čistiace stroje ✦ lode
Batérie AGM od Green Cell majú veľký rozsah použitia. Je možné ich použiť tak na cyklickú ako aj na záložnú prevádzku.
Cyklická prevádzka
Cyklické použitie batérie zahŕňa jej používanie ako samostatného, nezávislého zdroja energie. AGM batérie sú vhodnejšie na veľmi časté nabíjanie a vybíjanie ako ich staršie náprotivky.
Takto sa batérie používajú v invalidných vozíkoch, fotovoltických inštaláciách, golfových vozíkoch, hračkách, kosačkách na trávu a v mnohých ďalších zariadeniach.

Záložná prevádzka
Vďaka vyrovnávacej prevádzke môže batéria fungovať ako núdzový zdroj napájania pre pripojené zariadenie. Batéria pripojená k systému napájania poskytuje dodatočnú energiu v prípade výpadku hlavného zdroja napájania.
Takto sa batérie používajú v poplašných systémoch, zdrojoch UPS, pokladniciach, núdzovom osvetlení a v mnohých ďalších zariadeniach.

Zaručená bezpečnosť a spoľahlivosť
✔︎ Viac ako 5 rokoch práce
✔︎ Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
✔︎ Nevyžaduje sa žiadna údržba
✔︎ Pracujte v akejkoľvek polohe
✔︎ Vysoká účinnosť a výkon
✔︎ Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vysokým aj nízkym teplotám
✔︎ Pre vyrovnávaciu pamäť a cyklickú prevádzku
✔︎ Bezpečné použitie v interiéri
✔︎ Všestranné použitie
✔︎ Štandardizované

Bezpečnosť
AGM batérie sú navrhnuté na prevádzkový režim v tých najextrémnejších podmienkach. Vďaka použitým skleneným vláknam je elektrolyt nepriedušne utesnený v telese, čo umožňuje použiť túto batériu v ľubovoľnej polohe bez obáv o únik elektrolytu. Toto je obzvlášť dôležité v prípade elektricky poháňaných hračiek, ktoré sú vystavené rôznym typom nárazov. Vďaka tomu sú batérie AGM Green Cell plne bezpečné pre užívateľov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 5903317223931 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 1,3 Ah |
| Kód produktu: | AGM13 |
| Napätie: | 6 V |
| Ochrana proti hlbokému vybitiu: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Rozmery: | 97 x 24 x 51 mm |
| Terminál: | Faston 187 (F1) |
| Typ: | VRLA AGM |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výrobca článkov: | GreenCell |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | cca 5 rokov |
| Zariadenia: | Hračka, Poplašný systém |
Podporuje 12V a 24V batérie Umožňuje nabitie batérií na takmer 100 % ich pôvodnej kapacity Plne...
Univerzálne USB-C Napájanie: Možnosť napájať ju štandardnými USB nabíjačkami (min. 5V/2A),...
Univerzálna kompatibilita – Podpora Li-ion, LiFePO4 a Ni-MH batérií v širokom rozsahu veľkostí...
Kompaktná 30W nabíjačka pre 6V a 12V AGM GEL STD olovené akumulátory. Zariadenie automaticky...
Pokročilá inteligentná nabíjačka s prúdom 90 A pre rôzne 12V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a...
Pokročilá automatická DC-DC nabíjačka s izolovaným obvodom a MPPT regulátorom nabíjania umožňuje...
Inteligentná automatická nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych typov...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
typ - invertorový, automatický s asistenciou pri štarte 300A ideálne pre olovené, gélové, AGM...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie a testovanie 12V batérií s LCD...
Rýchle a efektívne nabíjanie:Možnosť nabíjania až štyroch akumulátorov súčasne s plným nabitím za...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

