Automatická nabíjačka, usmerňovač Green Cell pre akumulátor 6V / 12V (4A) s funkciou inteligentnej diagnostiky
Kód: ACAGM07


Súvisiaci tovar
Univerzálna nabíjačka pre batérie Wet, Gel, MF, EFB a AGM s automatickým výberom napätia Široká...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Maximálna bezpenosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre AGM, gélové a automobilové batérie Široká kompatibilita -...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Nabíjačka SMART 6V/12V 15A A86 je prvá nabíjačka batérií na trhu s mikroprocesorovým riadiacim...
Automatická nabíjačka LCD 12V 4A / 6V 2A COMPACT je automatická nabíjačka s 7-stupňovým nabíjaním...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kedy...
Podrobný popis
Nabíjačka do akumulátorov s funkciou inteligentnej diagnostiky


Nabíjačka Green Cell ACAGM07 je kompaktná nabíjačka určená na napájanie 6V a 12V batérií rôznych typov - Wet, Gel, MF, EFB, AGM a LiFePO₄. Vďaka nej môžete batériu ľahko nabiť na skútri, štvorkolkách, v aute alebo v kamióne.
Množstvo prevádzkových režimov umožňuje presnú diagnostiku stavu batérie, jej regeneráciu, údržbu nabíjania a predovšetkým rýchle nabíjanie vďaka získaným parametrom. Okrem toho používané ochranné prvky umožňujú detekciu spätného pripojenia klem a zabraňujú preťaženiu batérie, ktorá zostala na nabíjanie dlhšie.

Nabíjanie je ešte inteligentnejšie
Vieme, že každá batéria vyžaduje individuálny prístup v závislosti od jej parametrov a aktuálneho technického stavu. Vytvorili sme produkt, ktorý premieňa jednoduché načítanie do starostlivo premysleného procesu.
Inteligentná diagnostika - umožňuje analyzovať stav batérie, aby ste zvolili vhodný režim nabíjania pre maximálnu účinnosť a bezpečnosť. Tiež zisťuje, či je batéria poškodená a zobrazí príslušnú správu.
Funkcia Recovery - určená pre hlboko vybité batérie. Dodávaním nízkeho napätia na začiatku nabíjacieho procesu stimuluje to, aby fungovalo správne.
ColdAGM - tento režim umožňuje efektívne nabíjanie batérie pod 0°C použitím vyššieho napätia.

Nestrácajte čas
Nabíjačka Green Cell sa vyznačuje vysokým nabíjacím výkonom - získané parametre umožňujú až 4x nabíjanie batérie rýchlejšie ako tradičná nabíjačka.

Dobre premyslený dizajn
Vieme, že nabíjanie batérií sa neuskutočňuje vždy v sterilných podmienkach, a preto sme sa uistili, že zariadenie spĺňa každú výzvu. Kryt spĺňa normu IP65 a plne chráni elektroniku pred prachom a vodou.

„One to charge them all”
Väčšina nabíjačiek na trhu vám umožňuje nabiť iba jeden typ batérie a určité napätie. Často preto existuje potreba mať ich niekoľko. Dokážeme vám, že stačí len jedna. S nabíjačkou Green Cell môžete ľahko nabiť akúkoľvek batériu na kolobežke, motocykli, štvorkolke, v aute, na lodi, v motorovom vozidle a dokonca aj v nákladnom automobile - až do kapacity 120 Ah.

Ukladanie a ochrana životného prostredia
Batérie, ktoré sa nepoužívajú pravidelne, sa postupne znehodnocujú, čo vedie k nenapraviteľnej strate kapacity a dokonca k trvalému poškodeniu spôsobeným koróziou. Nabíjačka je vybavená funkciou udržiavania plného nabitia batérie, ktorá predlžuje životnosť až 10 krát.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky na batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 5903317222361 |
| Detekcia reverznej polarity: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kód produktu: | ACAGM07 |
| Max. nabíjací prúd: | 4 A |
| Možnosť vrátenia: | do 14 dní bez udania dôvodu |
| Obsahuje: | Nabíjačka (s tlačidlami), inštrukcia obsluhy |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Ochrana proti skratu: | Áno |
| Rozmer: | 211,3 x 84,4 x 49 mm |
| ? Typ batérie: | Wet, Gel, MF, EFB, AGM, LiFePO4 |
| Typ krytu: | Ochrana IP65 |
| Typ nabíjačky: | Do siete |
| Vstupný prúd: | 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A |
| Výkon: | 48 W |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výstupný prúd: | 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Typ nabíjaného zariadenia: | Akumulátor |
| Vstup nabíjačky: | Do zásuvky 230 V |
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpčenosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
univerzálny procesor s automatickou diagnostikou a 8 nezávislými nabíjacími kanálmi a 5V/1A USB...
Automatická nabíjačka LCD 12V 4A / 6V 2A COMPACT je automatická nabíjačka s 7-stupňovým nabíjaním...
Univerzálna nabíjačka pre batérie Wet, Gel, MF, EFB a AGM s automatickým výberom napätia Široká...
ideálne pre auto, motocykle, olovené, gélové, AGM batérie typ - digitálny, pulzný nabíjací prúd...
Nabíjačka Green Cell vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a s využitím moderných...
Univerzálna kompatibilita – Podpora Li-ion, LiFePO4 a Ni-MH batérií v širokom rozsahu veľkostí...
typ - invertorový, automatický s asistenciou pri štarte 300A ideálne pre olovené, gélové, AGM...
Nabíjačka SMART 6V/12V/24V 15A A80 je prvá na trhu s mikroprocesorovým systémom riadenia a...
Podporuje 12V a 24V batérie Umožňuje nabitie batérií na takmer 100 % ich pôvodnej kapacity Plne...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie a opravu 12V, 12,6V a 24V batérií s...
Vďaka svojej modernej konštrukcii, umožňuje nabiť batérie takmer na 100 % ich pôvodnej kapacity...
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

