Automatická nabíjačka, usmerňovač pre akumulátor 6V / 12V (1A)
Kód: ACAGM06


Súvisiaci tovar
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Nabíjačka Green Cell s funkciou diagnostiky - analýza technického stavu batérie a automatický...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre akumulátory AGM / olovené Široká kompatibilita - nabíjačka...
Podrobný popis



Maximálny výkon
2x rýchlejšie nabíjanie 1A
Dve nabíjačky v jednom
Automatický výber vhodného napätia 6V alebo 12V
Chladný režim AGM
Účinné nabíjanie pod 0°C
Premyslený dizajn
Odolné voči prachu a postriekaniu
Balík zabezpečenia
Ochrana proti skratu a prebíjaniu batérií
Green Cell ACAGM06 je kompaktná nabíjačka určená na napájanie 6V a 12V batérií rôznych typov - AGM, EFB, MF, SLA, VRLA, mokrých, gélových a olovených kyselín. S jej pomocou efektívne budete nabíjať batériu pre UPS, skútre, štvorkolky a dokonca aj kompaktné auto (do 50 Ah).
Tiež použité ochrany umožňujú detekovať spätné pripojenie svoriek a zabrániť prebíjaniu batérie, ktorá zostala na nabíjanie dlhšiu dobu.

Skvelé možnosti v malom byte...

Efektívne nabíjanie
Nabíjačka Green Cell Vyznačuje sa vysokým nabíjacím výkonom - získané parametre umožňujú vyrovnanie nabite batériu až dvakrát rýchlejšie ako tradičné nabíjačka - až 50Ah.

Funkčnosť niekoľkých nabíjačiek v jednej
Väčšina nabíjačiek na trhu môže napájať iba batérie jedného typu a napätia. Preto je často potrebné mať niekoľko. Dokážeme, že stačí iba jeden. Vďaka napätiam 6V a 12V je táto malá nabíjačka dokonalým spoločníkom pri napájaní každej z vašich batérií.

Kvôli bezpečnosti
Základným problémom pri navrhovaní produktu je pre nás bezpečnosť jeho použitia. Nabíjačka je vybavená ochranný balík - proti skratu, proti prebitiu batérie a má funkciu zistenie nesprávneho pripojenia svoriek a neumožnenie dodania batérie.

Premyslený dizajn
Vieme, že nabíjanie batérií nie je vždy vykonávané za sterilných podmienok, a preto sme sa ubezpečili, že zariadenie spĺňa všetky výzvy. Kryt, ktorý spĺňa normy IP65, plne chráni elektroniku pred prachom a postriekaním.

Okrem toho použité ochrany umožňujú detekciu spätného pripojenia pomocou svorky a bránia nadmernému nabitiu batérie, ktorá sa má dlhú dobu nabíjať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky na batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903317222354 |
| Detekcia reverznej polarity: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kód produktu: | ACAGM06 |
| Obsahuje: | Nabíjačka (so svorkami), užívateľská príručka |
| Ochrana proti prebitiu: | Áno |
| Ochrana proti skratu: | Áno |
| Sila: | 12W |
| ? Typ batérie: | AGM, EFB, Gel, MF, Wet |
| Typ nabíjačky: | Do siete |
| Vstupný prúd: | 220-240V AC, 50 Hz, 180mA |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výstupný prúd: | 12V-1A, 6V-1A |
| Typ nabíjaného zariadenia: | Akumulátor |
| Vstup nabíjačky: | Do zásuvky 230 V |
Automatická nabíjačka LCD 12V 4A / 6V 2A COMPACT je automatická nabíjačka s 7-stupňovým nabíjaním...
Univerzálne USB-C Napájanie: Možnosť napájať ju štandardnými USB nabíjačkami (min. 5V/2A),...
Vďaka svojej modernej konštrukcii, umožňuje nabiť batérie takmer na 100 % ich pôvodnej kapacity...
Podporuje 12V a 24V batérie Umožňuje nabitie batérií na takmer 100 % ich pôvodnej kapacity Plne...
Nabíjačka T100 má špeciálny režim nabíjania určený pre odolnejšie a ľahšie batérie AGM, ktorý im...
Pokročilá inteligentná nabíjačka 10A pre rôzne 24V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a LiFePO4. Tri...
Rýchle nabíjanie: Plne nabité batérie už za 4,5 hodiny. Všestrannosť: Nabíja 2x AA NiMH...
Maximálna intenzita: 1,2A Výstupné napätie: 6V / 12V Umožňuje nabíjanie akumulátorov s...
Automatická: Detekcia 12V / 24V. Výkonná: Nabíjací prúd až 15 A. Inteligentná: LCD...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie a opravu 12V, 12,6V a 24V batérií s...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre AGM, gélové a automobilové batérie Široká kompatibilita -...
Inteligentná nabíjačka s mikroprocesorom s dvoma prevádzkovými rozsahmi: 12V 25A a 24V 12A....
Viacúčelová nabíjačka a powerbanka: nabíja Li-ion batérie tvaru valec 18650, 20700 a 21700 a...
Napätie: 29.4V | Prúd: 2A | Vstup: 5.5mm - 2.1mm (DC5521) Kvalitná nabíjačka značky GreenCell...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V batérií s LED displejom je...
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

