SNMP modul pre núdzové napájanie UPS
Kód: 50387


Súvisiaci tovar
SNMP modul umožňuje diaľkovo ovládať a monitorovať viacero UPS jednotiek cez lokálnu sieť alebo...
Výkonný záložný zdroj (360/600W) s 7Ah batériou Obsahuje stabilizátor napätia...
Zariadenie je vybavené LCD displejom, dvoma 230V zásuvkami a USB portom pre pripojenie k...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Čistá sínusovka: Bezpečné napájanie aj pre najcitlivejšie zariadenia ako sú počítače, televízory,...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Čistý sínus pre bezpečné napájanie citlivých zariadení Výkon 4000W a špičkový...
Podrobný popis
Moduly SNMP sa vyznačujú najvyššou kvalitou a sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.
Umožňujú vzdialené monitorovanie a správu viacerých UPS z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet alebo cez lokálnu sieť.
Použitie SNMP modulu v napájacom zdroji umožňuje prezeranie jednotlivých parametrov napájacieho zdroja, ako aj prístup k funkcii súvisiacej so správou napájania záložného zariadenia.
Vyznačuje sa vysokou životnosťou a spoľahlivosťou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.204 kg |
| EAN: | 5901878503875 |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Vstupný prúd: | 500 mA DC |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Zásuvky: | 1x RJ451x USB B 2.0 |
| Obsah balenia: | slot na kartu SNM, napájací konektor, kábel USB 2.0 |
| Rozhranie LAN: | Typ: 10M/ 100M UTP Funkcie: SNMP, Webový server |
| Položka bola vypredaná… | |
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Ideálne pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - aplikácie zahŕňajú núdzové zdroje UPS, pokladnice...
Ideálny pre záložné systémy: UPS, alarmy, zabezpečovacie zariadenia. Bezúdržbová...
Batéria AGM s kapacitou 20 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Extrémna výdrž (200Ah): Energetická banka s kapacitou 2400Wh udrží vašu domácnosť alebo loď v...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Batéria AGM s kapacitou 10 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM s kapacitou 45 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Všestranné využitie: Batéria série VPRO je ideálna pre napájanie núdzových energetických...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

