SNMP modul pre núdzové napájanie UPS
Kód: 50388


Súvisiaci tovar
On-line neprerušiteľný napájací zdroj Pure Sine Wave od Qoltec poskytne vášmu zariadeniu čistú...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet.
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
UPS RACK núdzový zdroj od spoločnosti Qoltec určený pre inštaláciu do rackových skríň . Zabezpečí...
Modul SNMP slúži ako internetový server na správu a monitorovanie jednotiek UPS v prostredí siete...
Zariadenie je vybavené LCD displejom, dvoma 230V zásuvkami a USB portom pre pripojenie k...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
UPS je núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania všetkých domácich a...
Podrobný popis
Moduly SNMP sa vyznačujú najvyššou kvalitou a sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.
Umožňujú vzdialené monitorovanie a správu viacerých UPS z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet alebo cez lokálnu sieť.
Použitie SNMP modulu v napájacom zdroji umožňuje prezeranie jednotlivých parametrov napájacieho zdroja, ako aj prístup k funkcii súvisiacej so správou napájania záložného zariadenia.
Vyznačuje sa vysokou životnosťou a spoľahlivosťou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5901878503882 |
| Ďalšie informácie: | SNMP ver. V1 / V2C / V3 |
| Rozmery: | 64 x 77 x 38 mm |
| Typ: | Interná karta (malá) |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Vstupný prúd: | 0.2 A - 0.3 A |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Konektory: | Rj-4510M / 100M Ethernet PortRJ - 11 |
| Sieťové protokoly: | HTTP, DNS, DHCPIPV6TLSHTTPSSSHSSL |
| Položka bola vypredaná… | |
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Všestranné využitie: Batéria série VPRO je ideálna pre napájanie núdzových energetických...
Technológia VRLA AGM: Elektrolyt je absorbovaný v sklolamináte, čo garantuje 100 % tesnosť a...
Ideálne pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - aplikácie zahŕňajú núdzové zdroje UPS, pokladnice...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Extrémna výdrž (200Ah): Energetická banka s kapacitou 2400Wh udrží vašu domácnosť alebo loď v...
Bezúdržbová prevádzka: Žiadne dopĺňanie elektrolytu, žiadne starosti. Dlhá...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

