40Ah Batéria AGM CUBE IP54 12V VRLA GEL DEEP CYCLE
Kód: AGM12V40AH-J


Súvisiaci tovar
Zabudovaný BMS systém LCD displej zobrazujúci výkon a napätie v percentách Batéria je ideálna...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
LiFePO4 batéria Qoltec 150Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Akumulátor LiFePO4 12,8V Green Cell — Až 3x ľahší ako iné typy akumulátorov. Spoľahlivý a...
Batéria Qoltec 7Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Vysoká kapacita 200Ah s dlhou životnosťou až 6000 cyklov Integrovaný BMS systém pre maximálnu...
Batéria Qoltec 12Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria Qoltec 30Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Je...
Podrobný popis

Nová kvalita pre jednoduchší každodenný život
Batéria AGM Cube IP54 je nová kvalita batérií GC, ktorá sa zameriava na bezpečnosť používateľa, čo potvrdzuje certifikát IP54.
Číslo "5" znamená vysokú ochranu proti prístupu k nebezpečným častiam a prachotesnosť a číslo "4" znamená vodotesnosť a ochranu proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Vďaka tomu
si môžete byť istí, že batéria AGM bude maximálne bezpečná aj pre začínajúceho používateľa.

Životnosť až 5 rokov a bezpečná prevádzka vašich zariadení
AGM (Absorbent Glass Mat) je technológia, pri ktorej je elektrolyt s vysokou hustotou energie vložený do separátorov sklenenej rohože, čo zabraňuje jeho vytekaniu. Vďaka tomu môže batéria pracovať v akejkoľvek polohe a predstavuje skvelú a bezpečnú alternatívu ku klasickým oloveným batériám.
Batéria AGM Cube IP54 od GC zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Skladá sa z extrémne odolného a tesného obalu, ktorý chráni vnútorné komponenty batérie pred otrasmi, nárazmi, prachom a vodou.

Cyklická a vyrovnávacia prevádzka
Naša batéria AGM Cube IP54 je určená na cyklickú aj vyrovnávaciu prevádzku.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 5904326375710 |
| Cyklické nabíjanie: | 14.5 – 14.9 V (-30 mV/C) |
| Kapacita: | 40 Ah |
| Kapacita podľa teploty: | (40°C - 102%) | (25°C - 100%) | (0°C - 85%) | (-15°C - 65%) |
| Kód produktu: | AGM12V40AH-J |
| Max. vybíjací prúd: | 3C |
| Maximálny nabíjací prúd: | 12 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.5 – 13.8 V (-20 mV/C) |
| Napätie: | 12 V |
| Rozmery: | 197 x 165 x 170 mm |
| Rozsah kapacity: | 21-50 Ah |
| Samovybíjanie: | 2% za mesiac (pri 25°C) |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Terminál: | skrutka M6 |
| ? Typ batérie: | VRLA |
| vnútorný odpor:: | ≤ 14.5 mΩ (pri 25°C) |
| Výrobca: | Green Cell |
| Životnosť: | nad 5 rokov + |
| Celková výška (s konektormi): | 173 mm |
Inteligentná automatická nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych typov...
Nabíjačka SMART 6V/12V 15A A86 je prvá nabíjačka batérií na trhu s mikroprocesorovým riadiacim...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V akumulátorov s LCD...
Pokročilá inteligentná nabíjačka s prúdom 90 A pre rôzne 12V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a...
Pokročilá automatická DC-DC nabíjačka s izolovaným obvodom a MPPT regulátorom nabíjania umožňuje...
Nabíjačka GC VitalCharger (USB-C / Micro USB) pre AA / AAA batérie - nabíjajte batérie kdekoľvek...
Inteligentná automatická 20A nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie a testovanie 12V batérií s LCD...
univerzálny procesor s automatickou diagnostikou a 8 nezávislými nabíjacími kanálmi a 5V/1A USB...
ideálne pre auto, motocykle, olovené, gélové, AGM batérie typ - digitálny, pulzný nabíjací prúd...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

