Záložný zdroj UPS Online s LCD obrazovkou 1000VA 900W
Kód: UPS10


Súvisiaci tovar
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Čistá sínusoida: Ideálne napätie pre citlivé zariadenia. Vysoký nábehový výkon...
Modul SNMP slúži ako internetový server na správu a monitorovanie jednotiek UPS v prostredí siete...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
Podrobný popis
Description: Warranty: 24 months (12 months for battery);Power: 1000VA (900W);Surge protection: Yes;Type: Online;Overcharge protection: Yes;The possibility of return: Up to 30 days;Product code: UPS10;Manufacturer: Green Cell;Size: 144 x 215 x 400 mm;Weight: 9;Input Voltage: 110-290V;Input frequency: 45-70 Hz (detected automatically);Output Voltage: 200/208/220/230/240V AC;Output frequency: 50Hz / 60Hz;Sockets: 3x IEC320 C13-10A (divided into two segments with the possibility of assigning separate settings);Batteries: 1x 12V 9Ah battery - battery life at 100% load of 3-5min (displayed on the LCD panel);Indicator: LCD panel (load)Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 9.5 kg |
| EAN: | 5902701419769 |
| Batéria: | 2x 12V / 9Ah |
| Kód produktu: | UPS10 |
| Prepäťová ochrana: | Áno |
| Rozmery: | 144 x 215 x 400 mm |
| Stav: | Nový |
| Topológia: | Online |
| Tvar výstupného napätia: | Čistá sínusová vlna |
| Vstupná frekvencia: | 45-70 Hz |
| Vstupné napätie: | 110-290 |
| Výkon: | 900 W |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 200/208/220/230/240V AC |
| Zásuvka: | 4x IEC320 C13-10A |
| Zdanlivý výkon: | 1000VA - 1999VA |
| Položka bola vypredaná… | |
Ideálne pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - aplikácie zahŕňajú núdzové zdroje UPS, pokladnice...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Kapacita a napätie (50Ah / 12V): Poskytne dostatok stabilnej energie pre kritické zariadenia pri...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Batéria AGM s kapacitou 10 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Kapacita 250Ah: Obrovská energetická rezerva, ktorá udrží vaše spotrebiče v chode desiatky hodín...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

