SNMP modul pre 3-fázové UPS
Kód: 50390


Súvisiaci tovar
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet.
Čistá sínusoida: Ideálne napätie pre citlivé zariadenia. Vysoký nábehový výkon...
Modul SNMP slúži ako internetový server na správu a monitorovanie jednotiek UPS v prostredí siete...
Zariadenie je vybavené LCD displejom, dvoma 230V zásuvkami a USB portom pre pripojenie k...
Prenosná elektráreň so vstavanou lítium-iónovou batériou s celkovou kapacitou 139200mAh,...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Čistá sínusovka: Bezpečné napájanie aj pre najcitlivejšie zariadenia ako sú počítače, televízory,...
Vysoký výkon - 1500 W trvalý, 3000 VA špičkový Čistá sínusoida - vhodný pre citlivé zariadenia...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
Podrobný popis
Spravujte a monitorujte na diaľku
Správne parametre a nepretržitá prevádzka zdroja nepretržitého napájania sú mimoriadne dôležité, prezentované príslušenstvo vám umožní ovládať a riadiť prevádzku UPS na diaľku. Všetko, čo potrebujete, je pripojenie k lokálnej sieti alebo internetu. Inštaláciou SNMP modulu sa výrazne rozšíria možnosti rýchlej reakcie v prípade poruchy alebo inej hrozby vyplývajúcej z výpadkov v práci.
Spoľahlivé funkcie na dosah ruky - reagujte rýchlo
Modul SNMP navyše ponúka:
- Náhľad činnosti zdroja a konfigurácie jednotlivých parametrov v reálnom čase.
- Alarmové upozornenia , ktoré si môžete nastaviť, aby ste boli okamžite informovaní o prekročení kritických hodnôt.
- Softvér , ktorý vám umožní jednoducho vyhľadať vhodný zdroj napájania pomocou IP adresy.
- Kompaktná veľkosť - uľahčuje bezproblémovú inštaláciu do UPS.
Dôvera potvrdená zárukou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5901878503905 |
| Ďalšie informácie: | SNMP ver. V1/V2C/V3 |
| Dĺžka kábla: | 1,2 m |
| Použitie: | 53948, 53949 |
| Rozmery: | Rozmery karty SNMP (D x Š x V): 26 x 53 x 80 mm Rozmery vrecka na kartu SNMP (D x Š x V): 26 x 53 x 89 mm |
| Typ: | Interná karta (malá) |
| Vstupné napätie: | 5 V (0.2 - 0.3 A) |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Konektory: | Rj-45 (10M/100M Ethernetový port)RJ-11 |
| Obsah balenia: | SNM karta/Slot na kartu/Používateľská príručka/Softvérové CD/Pripojovací kábel/Montážna súprava |
| Šírka balenia: | 170 mm |
| Výška balenia: | 43 mm |
| Hĺbka balenia / dĺžka: | 130 mm |
| Hrubá hmotnosť: | 0,1600 kg |
| Sieťové protokoly: | HTTP, DNS, DHCPIPV6IPV4TLSHTTPSSSHSSL |
Ideálne pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - aplikácie zahŕňajú núdzové zdroje UPS, pokladnice...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM s kapacitou 10 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Technológia VRLA AGM: Elektrolyt je absorbovaný v sklolamináte, čo garantuje 100 % tesnosť a...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

