SNMP modul pre núdzové napájanie UPS
Kód: 50389


Súvisiaci tovar
Neprerušiteľný zdroj SinusPRO 2500W 24V zabezpečí nepretržitú prevádzku zariadení aj pri výpadku...
Zariadenie je vybavené LCD displejom, dvoma 230V zásuvkami a USB portom pre pripojenie k...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet....
Modul SNMP umožňuje ovládať a monitorovať viacero jednotiek UPS cez lokálnu sieť alebo internet.
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Čistá sínusoida: Ideálne napätie pre citlivé zariadenia. Vysoký nábehový výkon...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Vysoký výkon - 1500 W trvalý, 3000 VA špičkový Čistá sínusoida - vhodný pre citlivé zariadenia...
Výkonný záložný zdroj (360/600W) s 7Ah batériou Obsahuje stabilizátor napätia...
Podrobný popis
Moduly SNMP sa vyznačujú najvyššou kvalitou a sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.
Umožňujú vzdialené monitorovanie a správu viacerých UPS z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet alebo cez lokálnu sieť.
Použitie SNMP modulu v napájacom zdroji umožňuje prezeranie jednotlivých parametrov napájacieho zdroja, ako aj prístup k funkcii súvisiacej so správou napájania záložného zariadenia.
Vyznačuje sa vysokou životnosťou a spoľahlivosťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.151 kg |
| EAN: | 5901878503899 |
| Aplikácia: | 53042, 53043, 53044 |
| Ďalšie informácie: | SNMP ver. V1/V2C/V3 |
| Rozmery: | 80.5 x 53 x 24 mm |
| Typ: | Interná karta (malá) |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Vstupný prúd: | 0.2 - 0.3 A |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Konektory: | Ethernetový port Rj-4510M/100MRJ-11 |
| Sieťové protokoly: | HTTP, DNS, DHCPIPV6TLSHTTPSSSHSSL |
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM s kapacitou 20 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Kapacita 250Ah: Obrovská energetická rezerva, ktorá udrží vaše spotrebiče v chode desiatky hodín...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Extrémna výdrž (200Ah): Energetická banka s kapacitou 2400Wh udrží vašu domácnosť alebo loď v...
Batéria AGM s kapacitou 10 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Ideálne pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - aplikácie zahŕňajú núdzové zdroje UPS, pokladnice...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Ideálny pre záložné systémy: UPS, alarmy, zabezpečovacie zariadenia. Bezúdržbová...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

