Núdzový zdroj UPS 850VA 480W PowerProof s LCD displejom
Kód: UPSLM480


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
UPS PowerProof
Sila, ktorá chráni, kedykoľvek a kdekoľvek!

Čo je UPS?
Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) je zariadenie, ktoré poskytuje dočasné napájanie počas výpadku prúdu. Náhly výpadok prúdu môže viesť k strate dôležitých údajov, poškodeniu zariadenia a výrazne znížiť bezpečnosť vášho majetku deaktiváciou poplašných systémov. Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) je ideálny pre domáce a kancelárske prostredie a zabezpečuje nepretržitú prevádzku kritických zariadení.
Vysoký nabíjací výkon
UPS = rýchle výsledky
Umožňuje vám chrániť pripojené zariadenia pred výpadkami napájania, a tým zachovať výsledky vašej práce a kontinuitu vášho vybavenia. Reguluje parametre výstupného prúdu a zabezpečuje správne napätie v prípade výpadku napájania. Má vyhradený konektor RJ45, ktorý ochráni váš notebook, router alebo iné zariadenia pred prepätím.
Nová kvalita, ešte väčšia spoľahlivosť
Naším cieľom bolo spojiť maximálnu funkčnosť UPS so spoľahlivosťou a moderným dizajnom. Preto sme vytvorili nový dizajn – elegantný, no zároveň robustný a mimoriadne odolný.
Vo vnútri sme použili kovové výstužné uhly na stabilizáciu transformátora a batérie sme umiestnili do špeciálnej klietky s dodatočnou stenou, ktorá spevňuje prednú časť krytu. Skrutkovací predný kryt umožňuje rýchlu, jednoduchú a bezproblémovú výmenu batérií AGM.

Postaralio vaše pohodlie
UPS je vybavený LCD displejom, ktorý poskytuje informácie o mnohých dôležitých prevádzkových parametroch, ako aj špeciálnou aplikáciou, ktorá zjednodušuje používanie a monitorovanie. V novej verzii UPS sme vylepšili a znížili jas obrazovky, aby bola čo najčitateľnejšia.


Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov (12 mesiacov na batériu) |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| EAN: | 5904326375598 |
| Batéria: | 1 x 12V/9Ah |
| Doba odozvy: | 2 – 6 ms |
| Indikátor: | LCD |
| Kód produktu: | UPSLM480 |
| Napätie: | 230 V |
| Ochrana proti prepätiu: | RJ45 (100 Mb/s) |
| Rozmery: | 298 x 101 x 142 mm |
| Tvar výstupného napätia: | Modifikovaná sínusová vlna |
| Typický čas nabíjania: | 4-6 hodín |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220/230/240 V |
| Výkon: | 480 W |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz alebo 60 Hz (automatická detekcia) |
| Zásuvky: | 2x Schuko |
| Zdanlivý výkon: | 850 VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

