SNMP modul pre núdzové napájanie UPS
Kód: 50398


Súvisiaci tovar
Neprerušiteľný zdroj SinusPRO 2500W 24V zabezpečí nepretržitú prevádzku zariadení aj pri výpadku...
SNMP modul umožňuje diaľkovo ovládať a monitorovať viacero UPS jednotiek cez lokálnu sieť alebo...
Čistý sínus pre bezpečné napájanie citlivých zariadení Výkon 4000W a špičkový...
Prenosná elektráreň so vstavanou lítium-iónovou batériou s celkovou kapacitou 139200mAh,...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Výkonný záložný zdroj (360/600W) s 7Ah batériou Obsahuje stabilizátor napätia...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
Čistá sínusovka: Bezpečné napájanie aj pre najcitlivejšie zariadenia ako sú počítače, televízory,...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Podrobný popis
Integrované monitorovanie a riadenie
Sledujte stav vášho UPS
Vďaka integrovanému sieťovému prístupu môžete využiť internetové možnosti SNMP karty na vzdialené programovanie alebo vypínanie UPS jednotiek. SNMP umožňuje efektívnu správu napájacích zdrojov UPS, zvyšuje bezpečnosť IT systémov a umožňuje lepšie využitie zdrojov. Skontrolujte úroveň nabitia batérie, vstupné a výstupné napätie, teplotu a zaťaženie – to všetko z jedného intuitívneho rozhrania.
Inovatívna technológia
Modul SNMP navyše ponúka:
- náhľad na prevádzku UPS a konfiguráciu jednotlivých parametrov v reálnom čase,
- podpora Wake-on-LAN,
- Plánované zapnutie a vypnutie UPS, dodatočný test batérie
funkcie, pomocou ktorých môžete bezpečne vypnúť systém a zabrániť strate údajov v prípade výpadku napájania,
- Podpora denného denníka udalostí a správ denníka údajov,
- podpora EMD a SMS,
- Vybavený časovačom, pomáha udržiavať energiu až 7 dní
v zdrojoch UPS.
Dôvera potvrdená zárukou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5901878503981 |
| Ďalšie informácie: | SNMP ver. V1/V2C/V3 |
| Použitie: | UPS Qoltec z Power Factor 1 |
| Typ: | SNMP |
| Výrobca: | Qoltec |
| Konektory: | Ethernetový port Rj-45 |
| Obsah balenia: | 1x karta SNMP |
| Rozmery (D/H x Š x V): | 82 x 68 x 38 mm |
| Hrubá hmotnosť [kg]: | 0,0600 kg |
| Sieťové protokoly: | HTTP, DNS, DHCPIPV6TLSHTTPSSSHSSL |
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Všestranné využitie: Batéria série VPRO je ideálna pre napájanie núdzových energetických...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Extrémna výdrž (200Ah): Energetická banka s kapacitou 2400Wh udrží vašu domácnosť alebo loď v...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

