Modul SNMP pre napájacie zdroje UPS Rack
Kód: 50386


Súvisiaci tovar
RACK skriňa je ideálnym riešením pre firmy, serverovne a predajne, ktoré hľadajú pevné a bezpečné...
On-line neprerušiteľný zdroj Pure Sine Wave od Qoltec poskytne vášmu zariadeniu čistú energiu s...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania....
Podrobný popis
Spravujte a monitorujte na diaľku
Správne parametre a nepretržitá prevádzka zdroja nepretržitého napájania sú mimoriadne dôležité, prezentované príslušenstvo vám umožní ovládať a riadiť prevádzku UPS na diaľku.
Všetko, čo potrebujete, je pripojenie k lokálnej sieti alebo internetu. Inštaláciou SNMP modulu sa výrazne rozšíria možnosti rýchlej reakcie v prípade poruchy alebo inej hrozby vyplývajúcej z výpadkov v práci.
Modul so softvérom ViewPower Pro.
Spoľahlivé funkcie na dosah
Modul SNMP navyše ponúka:
- náhľad na prevádzku UPS a konfiguráciu jednotlivých parametrov v reálnom čase,
- podpora funkcie wake-on-LAN,
- plánované zapnutie a vypnutie UPS, dodatočný test batérie,
- Integrácia so sprievodcom vypnutím vám táto funkcia umožňuje bezpečne vypnúť systém a zabrániť strate údajov v prípade výpadku napájania.
- podpora denných správ pre denník udalostí a denník údajov,
- podpora EMD a SMS,
- vybavený hodinami, pomáha udržiavať napájací zdroj v prevádzke až 7 dní bez pripojeného napájacieho zdroja,
- kompaktná veľkosť - uľahčuje bezproblémovú inštaláciu do UPS.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.293 kg |
| EAN: | 5901878503868 |
| Aplikácia: | 53945, 53946, 53947, 53940, 53942, 53943 |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Vstupný prúd: | 0.2 - 0.3 A |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Konektory: | Ethernetový port Rj-4510M/100MRJ-11 |
| Obsah balenia: | zásuvka na karty SNM, kábel s konektorom, používateľská príručka, ViewPower Pro, softvérové CD |
| Sieťové protokoly: | SNMP, TCP/IP, UDP, SMTP, SNTP, HTTP, HTTPS, SSL, SSH, IPV4/IPV6, DHCP |
| Položka bola vypredaná… | |
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Ideálny pre záložné systémy: UPS, alarmy, zabezpečovacie zariadenia. Bezúdržbová...
Všestranné využitie: Batéria série VPRO je ideálna pre napájanie núdzových energetických...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

