Záložný zdroj UPS Online s LCD obrazovkou 2000VA 1800W
Kód: UPS14


Súvisiaci tovar
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
Modul SNMP slúži ako internetový server na správu a monitorovanie jednotiek UPS v prostredí siete...
Čistý sínus pre bezpečné napájanie citlivých zariadení Výkon 4000W a špičkový...
Záložný zdroj UPS Qoltec Line Interactive je moderné zariadenie, ktoré zabezpečuje stabilnú...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
SNMP modul umožňuje diaľkovo ovládať a monitorovať viacero UPS jednotiek cez lokálnu sieť alebo...
Čistá sínusoida: Ideálne napätie pre citlivé zariadenia. Vysoký nábehový výkon...
Podrobný popis
Description: Warranty: 24 months (12 months for battery);Power: 2000VA (1800W);Surge protection: Yes;Type: Online;Overcharge protection: Yes;The possibility of return: Up to 30 days;Product code: UPS14;Manufacturer: Greencell;Size: 440 x 86.5 x 542 mm;Weight: 20 kg;Input Voltage: 110-290V;Input frequency: 45-65Hz (detected automatically);Output Voltage: 200/208/220/230/240V AC;Output frequency: 50Hz / 60Hz;Sockets: 6x IEC320 C13-10A (divided into two segments with the possibility of assigning separate settings);Response time: 4 ms (typowy);Batteries: 4x 12V 9Ah;Communication: USB, RS232;Shape of the output voltage: Pure Sinusoid;Typical charging time: ~ 4 godzDodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 5902701419783 |
| Batéria: | 4x 12V / 9Ah |
| Kód produktu: | UPS14 |
| Prepäťová ochrana: | Áno |
| Rozmery: | 440 x 86.5 x 542 mm |
| Stav: | Nový |
| Topológia: | Online |
| Tvar výstupného napätia: | Čistá sínusová vlna |
| Vstupná frekvencia: | 45-65 Hz |
| Vstupné napätie: | 110-290 |
| Výkon: | 1800 W |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 200/208/220/230/240V AC |
| Zásuvka: | 6x IEC320 C13-10A |
| Zdanlivý výkon: | 2000VA - 3000VA |
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Všestranné využitie: Batéria série VPRO je ideálna pre napájanie núdzových energetických...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM s kapacitou 20 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Batéria AGM s kapacitou 10 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Bezúdržbová prevádzka: Žiadne dopĺňanie elektrolytu, žiadne starosti. Dlhá...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

