Záložný zdroj UPS Online s LCD obrazovkou 3000VA 2700W
Kód: UPS15


Súvisiaci tovar
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
UPS RACK núdzový zdroj od spoločnosti Qoltec určený pre inštaláciu do rackových skríň . Zabezpečí...
UPS je núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania všetkých domácich a...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Zdroje série Pure Sine Wave sú núdzové napájacie zdroje navrhnuté špeciálne na udržanie napájania...
UPS Green Cell ponúka úplnú ochranu všetkých pripojených zariadení v prípade výpadku napájania a...
Podrobný popis


MPRT II(S) 3K
Čo je UPS?
Nepretržitá jednotka napájania (UPS) je zariadenie, ktorého účelom je poskytovať energiu iným elektronickým zariadeniam, a to aj v prípade výpadku prúdu.
UPS môže prevziať úlohu sieťovej zásuvky a poskytovať záložnú energiu aj v prípade veľkých a dlhotrvajúcich výkyvov napätia. Ak je v zásuvke prúd, UPS akumuluje energiu v batérii a poskytuje tak pripojeným zariadeniam ochranu proti prepätiu.
V prípade výpadku prúdu v zásuvke striedavého prúdu UPS automaticky napája zariadenia, ktoré súj pripojené. To vám umožní bezpečne vypnúť zariadenie a uložiť výsledky vašej práce. Náhly výpadok prúdu môže spôsobiť stratu dôležitých údajov, ako aj poškodenie elektronických zariadení.
Čistá sínusová vlna
Napájanie poskytuje plnú, čistú sínusovú vlnu, takže ho môžete používať pre všetky elektrické spotrebiče a zariadenia bez obáv o ich bezpečnosť a stabilitu.

Vysoký výkon
Účinnosť zariadenia dosahuje až 90%. Výstupné napätie má charakter čistej sínusovej vlny.
Použitie tejto formy generovania výstupného prúdu umožňuje napájanie zariadení citlivých na charakteristiky vstupného prúdu.


UPS typu Online
To znamená, že má tzv. dvojitú konverziu. Napätie zo zásuvky sa najprv prevedie zo striedania na pevný proces, ktorý sa odošle do nabíjačky batérií, a potom do meniča, ktorý už dodáva pripojeným zariadeniam striedavý prúd.
Vďaka tomuto riešeniu je riziko poklesu napätia, dokonca aj na milisekundu, úplne eliminované, pretože v prípade výpadku prúdu menič pokračuje v práci na čerpaní energie z aulumulátora. Táto metóda stopercentne zaručuje bezpečnosť pre všetky zariadenia, ktoré sú pripojené na výstupe UPS.
Núdzové vypnutie
Medzi funkciami používanými v neprerušiteľnom napájaní Green Cell sú aj: núdzové vypnutie zariadenia. Zvukový poplašný systém informuje o všetkých významných zmenách v prevádzke napájania, vďaka ktorým budeme vždy počuť o potrebe zasiahnuť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové zdroje UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 29.1 kg |
| EAN: | 5902701419790 |
| Batéria: | 6x 12V / 9Ah |
| Kód produktu: | UPS15 |
| Prepäťová ochrana: | Áno |
| Rozmery: | 440 x 86.5 x 720 mm |
| Stav: | Nový |
| Topológia: | Online |
| Tvar výstupného napätia: | Čistá sínusová vlna |
| Vstupná frekvencia: | 45-65 Hz |
| Vstupné napätie: | 110-290 |
| Výkon: | 2700 W |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 200/208/220/230/240V AC |
| Zásuvka: | 6x IEC320 C13-10A |
| Zdanlivý výkon: | 2000VA - 3000VA |
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Kapacita a napätie (50Ah / 12V): Poskytne dostatok stabilnej energie pre kritické zariadenia pri...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Batéria AGM s kapacitou 36 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Batéria AGM s kapacitou 45 Ah je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a systémoch...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni – certifikácia IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s...
Gélová batéria určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový, plne...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Bezpečnosť na najvyššej úrovni - certifikát IP54 poskytuje ochranu pred kontaktom s nebezpečnými...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

