Batéria AGM | 12V | 7Ah | max 105A

Kód: 53030
Akcia Novinka
€24 –30 %
Batéria AGM | 12V | 7Ah | max 105A
€24 –30 % €16,79 / ks €13,99 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia
  • Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde batéria pracuje cyklicky.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015

Podrobný popis

Stabilný zdroj energie

 

agm

Pri vykonávaní každodenných činností alebo v práci určite používate zariadenia, ktoré na efektívnu prácu potrebujú elektrickú energiu. Niektoré z nich čerpajú energiu zo siete, iné potrebujú na prevádzku batériu. Ide napríklad o elektronické hračky, štvorkolky, zdroje neprerušiteľného napájania (UPS) alebo zdravotnícku techniku. Aby sme im poskytli stabilný a bezpečný zdroj elektrickej energie, pripravili sme širokú škálu riešení. Prezrite si našu ponuku gélových batérií a vyberte si variant, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.

Bezpečné a bezúdržbové

 

agm

Batérie navrhujeme v súlade s najnovšou technológiou AGM, ktorá im umožňuje pracovať dlhšie vďaka procesu pomalého vybíjania. Cíťte sa bezpečne – ich výhodou je tesnosť, odolnosť voči vysokým teplotám a rôznym druhom otrasov. Zariadenia napájané týmto spôsobom budú fungovať bez problémov po dlhú dobu. Naše gélové batérie sú počas svojej životnosti bezúdržbové a môžu vydržať až 10 rokov.

Jedna batéria, dve možnosti prevádzky

 

agm

Zaujíma vás, kde je najlepšie použiť našu batériu? Je to ako trvalý zdroj energie, alebo núdzové napájanie zariadení bežne pripojených do elektrickej siete? Odpoveď znie: bude to fungovať perfektne v oboch situáciách. Môžete s ním zaobchádzať ako s batériou, ktorá nabíja a potom napája vaše zariadenie. Máte tiež možnosť zaistiť bezpečnosť zariadení, ktoré sú k nemu pripojené v prípade náhleho výpadku prúdu alebo prepätia.

Spoľahlivý z každého uhla

 

Keď si kúpite našu batériu, získate plnú záruku spoľahlivosti. Funguje bez ohľadu na to, v akej polohe ho namontujete. Chcete, aby vaše zariadenie pracovalo na plné obrátky bez obmedzení – teraz si môžete byť istí, že dostane potrebnú dávku energie bez kompromisov.

Dôvera potvrdená zárukou

 

Záleží vám na kvalite produktu, ktorý kupujete, a preto sú naše projekty a riešenia zamerané na splnenie vašich očakávaní. Na každú nami ponúkanú batériu sa vzťahuje záruka 24 mesiacov od dátumu nákupu.

Dodatočné parametre

Kategória: Batérie AGM
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 1.948 kg
Aplikácia: Poplašné systémy, monitorovanie UPS, elektronické hračky, motocykle, štvorkolky, skútre, vysokozdvižné vozíky, golfové vozíky, i
Cyklické nabíjanie: 14.5 V - 15.0 V
Kapacita: 7 Ah
Načítanie vyrovnávacej pamäte:: 13.6 V - 13.8 V
Napätie: 12 V
Záruka: 24 Mesiacov
Životnosť: 10 rokov (pri prevádzke s UPS)
Dĺžka balenia: 65 mm
Konektory: Fast-on 250 (T2)
Nárazový prúd: 105 A
Rozmery (D x Š x V): 65 x 152 x 94 mm
Šírka balenia: 152 mm
Výška balenia: 94 mm
Značky: Qoltec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: