65Ah 12V AGM Batéria V-PRO - Bezúdržbový akumulátor s dlhou životnosťou
Kód: 6AKUAGM065
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) MesiacovMesiacov |
| Hmotnosť: | 18.6 kg |
| EAN: | 5903760240585 |
| Aplikácia: | Poplašné systémy, monitorovanie UPS, elektronické hračky, motocykle, štvorkolky, skútre, vysokozdvižné vozíky, golfové vozíky, i |
| Kapacita: | 65 Ah |
| Maximálny nabíjací prúd:: | 19,5 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.5V - 13.8V |
| Napätie: | 12 V |
| Rozmery: | 177 x 168 x 348 mm |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Volt |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov Mesiacov |
| Značka: | AGM, Volt |
| Konektory: | skrutkový spoj M8 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 650 A |
| Kapacita (-15 °C): | 65% % |
| Kapacita (0 °C): | 85% % |
| Kapacita (25 °C): | 100% % |
| Kapacita (40 °C): | 102% % |
| Napätie nárazového nabíjania (25°C): | 14,4VDC(NORM) -15,0VDC(BOOST) |
| Navrhovaná životnosť (25°C): | 8-10 rokov |
| Odporúčaná pracovná teplota: | 25°C±3°C |
| Rozsah prevádzkových teplôt - nabíjanie: | -10°C až 50°C |
| Rozsah prevádzkových teplôt - skladovanie: | -20°C až 50°C |
| Rozsah prevádzkových teplôt - výboj: | -15 °C až 50 °C |
| Samovybíjanie (25°C) 12 mesiacov: | 64 % nominálnej kapacity |
| Samovybíjanie (25°C) 3 mesiace: | 91 % nominálnej kapacity |
| Samovybíjanie (25°C) 6 mesiacov: | 82 % nominálnej kapacity |
| Série: | V-PRO |
| Vnútorný odpor (pri 25°C): | 5,80mΩ |
| Zariadenia: | Golfový vozík, Hračka, Motocykl, Poplašný systém, Skúter, Štvorkolka, Vysokozdvižný vozík |
| Vnútorný odpor (pri 25°C): | 5,80mΩ |
| Kapacita: (40°C): | 102% |
| Kapacita (25°C): | 100% |
| Kapacita (0°C): | 85% |
| Kapacita (-15°C): | 65% |
| Samovybíjanie (25°C)3 mesiace: | 91 % nominálnej kapacity |
| Samovybíjanie (25°C)6 mesiacov: | 82 % nominálnej kapacity |
| Samovybíjanie (25°C)12 mesiacov: | 64 % nominálnej kapacity |
| Odporúčaná pracovná teplota: | 25°C±3°C |
| Rozsah prevádzkových teplôt - Výboj: | -15 °C až 50 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt - nabíjanie: | -10°C až 50°C |
| Rozsah prevádzkových teplôt - skladovanie: | -20°C až 50°C |
| Napätie nárazového nabíjania (25°C): | 14,4VDC(NORM) -15,0VDC(BOOST) |
| Maximálny nabíjací prúd: | 19,5 A |
| Maximálny vybíjací prúd: | 650 A |
| Navrhovaná životnosť (25°C): | 8-10 rokov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


