Cestovná nabíjačka - ako si vybrať tú správnu?

cestovná nabíjačka 1

Bez ohľadu na to, ako často alebo ako ďaleko cestujete, vo vašom kufri alebo príručnej batožine by sme určite našli pribalenú nabíjačku. V závislosti od toho, koľko vybavenia si so sebou vezmete, môžete dokonca potrebovať niekoľko rôznych zdrojov nabíjačiek. Čo keby sme vám povedali, že jedna bude stačiť? Zistite, ako ušetriť miesto v batohu a na čo si dať pozor pri výbere multiportovej nabíjačky!

Cestovná nabíjačka – prečo sa oplatí?

Telefón, fotoaparát, slúchadlá, notebook, powerbanka – jedno z týchto zariadení určite nájdete vo svojej batožine. Každý z nich môže vyžadovať inú nabíjačku. Zaberajú príliš veľa miesta a sú zbytočnou záťažou. Riešením je cestovná nabíjačka, ktorá vám umožní napájať viacero zariadení súčasne. Uvoľníte miesto v kufri, skrátite čas nabíjania jednotlivých zariadení a ušetríte si starosti. Znie to skvele, však? Pri výbere nástennej nabíjačky, ktorú si vezmete na cesty, dbajte na  počet portov, ktorými je vybavená, a jej parametre – najmä  výkon. 

USB nabíjačka s niekoľkými portami - výhody riešenia

USB multiportové nabíjačky nie sú nič iné ako ekvivalenty klasickej nástennej nabíjačky, ktoré sú vybavené niekoľkými rôznymi USB portami. Na trhu sú dostupné zariadenia v rôznych konfiguráciách, pričom najpopulárnejšie modely disponujú minimálne jedným USB-C a jedným USB-A portom. Prečo? Výrobcovia sa chcú prispôsobiť aktuálnym požiadavkám mobilných zariadení, ktoré čoraz častejšie využívajú USB-C port. Vďaka nemu môžeme nabíjať nielen telefón, ale aj ultrabooky a notebooky. USB-A nám na druhej strane umožňuje napájať doplnkové zariadenia – slúchadlá, nabíjačky batérií a všetky kompatibilné zariadenia. 

cestovná nabíjačka 2

Pripojením viacerých zariadení k jednej nabíjačke šetríme čas, priestor a môžeme lepšie ovládať domáce (alebo kancelárske a mobilné) powercentrum. Toto riešenie je ideálne na cestovanie – jedno zariadenie namiesto niekoľkých rôznych nám umožní ušetriť miesto v kufri. Sieťovú nabíjačku môže využívať viacero ľudí súčasne – tým sa hádka o napájacie zdroje a obrovská úspora času končí. Ktoré zariadenie si vybrať?

Zmestí sa do vrecka - GC PowerGaN 65 W

Ak hľadáte USB nabíjačku, ktorá bude napájať niekoľko rôznych zariadení súčasne, venujte pozornosť najnovšiemu zariadeniu značky Green Cell. GC PowerGaN 65 W je viacportová USB nabíjačka s celkovým výkonom 65 W. Do výbavy dostala dva USB-C porty s technológiou Power Delivery, ktorá bude napájať najnovšie zariadenia, akými sú Apple MacBook Pro, Dell XPS resp. Nintendo Switch. Dodatočný port USB-A Ultra Charge umožňuje okamžité napájanie akéhokoľvek iného kompatibilného zariadenia. Port USB-A je navyše kompatibilný s technológiou rýchleho nabíjania Apple 2.4A, QC 3.0, Huawei FCP a Samsung AFC. 

cestovná nabíjačka 3

Tím Green Cell R&D použil na vytvorenie nabíjačky technológiu GaN. Čo to znamená? Komponenty, ktoré boli predtým vyrobené z kremíka, boli nahradené nitridom gália. To umožnilo väčší odvod tepla a usporiadanie komponentov bližšie k sebe. Vďaka tomu je PowerGaN 65 W extrémne kompaktný a menší ako iné riešenia tohto typu, ktoré majú podobný výkon. 

GC PowerGaN sa osvedčí nielen pri cestovaní. Je to nabíjačka, ktorú navyše s radosťou využijete každý deň. Umožní vám usporiadať si priestor okolo vás a zlepší vaše skúsenosti s napájaním spotrebnej elektroniky. 

Zariadenie je dostupné na našej stránke.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie