Hybridný solárny invertor Qoltec mimo siete 6,2 kVA| 6,2 kW | 120A | MPPT | LCD | BMS | Sine
Kód: 53868


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Buďte energeticky nezávislí
Ako funguje hybridný menič v režime off-grid?
Účinnosť fotovoltaickej inštalácie závisí od výberu vhodného striedača, teda solárneho. V tomto systéme zohráva kľúčovú úlohu invertor, ktorý premieňa jednosmerný prúd produkovaný fotovoltaickými panelmi na striedavý striedavý prúd používaný domácimi spotrebičmi . Off-grid hybridný invertor spája fotovoltaickú inštaláciu, zásobník energie a elektrickú sieť .
Využíva prebytočnú slnečnú energiu na napájanie prijímačov a nabíjanie batérie. Keď je produkcia energie väčšia ako aktuálna potreba, prebytočný prúd je možné preniesť na nabíjanie LiFePO4, AGM, GEL batérií alebo na skladovanie energie, čo umožňuje uskladnenie energie na neskoršie použitie, napr. Hybridný invertor sa môže automaticky prepnúť do režimu vypnutej siete a napájať ho z batérií .
Prečo sa oplatí zvoliť hybridný menič?
Pokročilé funkcie správy energie: BMS, regulátor nabíjania MPPT
- Invertor s čistým sínusovým meničom,
- automatický reštart po obnovení striedavého prúdu,
- prehľadný, multifunkčný dotykový LCD displej ,
- MPPT regulátor nabíjania s výkonom 120A ,
- možnosť napájania zo siete alebo z generátora,
- možnosť meniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky cez LCD displej,
- inteligentná konštrukcia nabíjačky zaisťujúca optimálny výkon batérie ,
- konfigurovateľný rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače pomocou nastavení na paneli LCD displeja,
- konfigurovateľný nabíjací prúd batérie v závislosti od zariadení a osobných počítačov prostredníctvom nastavení na LCD displeji,
- funkcia studeného štartu,
- vyhradený komunikačný port pre BMS (RS485, RS232) ,
Získajte maximum zo svojej technológie MPPT
Zvýšená výroba elektriny s výrazným poklesom prevádzkových nákladov
Invertor na nabíjanie batérií využíva moderný MPPT regulátor nabíjania s výkonom 120A , ktorý maximalizuje spotrebu energie z fotovoltaických panelov pomocou pokročilej technológie sledovania bodu maximálnej spotreby energie.
Táto funkcia výrazne ovplyvňuje účinnosť fotovoltaickej inštalácie - dokážu udržať vysoký výkon aj pri slabom slnečnom svetle. Okrem toho regulátor riadi prevádzku batérie a proces nabíjania a chráni batériu pred poškodením.
Systém správy batérie (BMS)
Spravuje parametre batérie a zabezpečuje optimálne nabíjanie a vybíjanie
Vstavaný systém správy batérií BMS je inovatívna funkcia, ktorá je rozhodujúca pre dlhodobú životnosť batérie v systéme mimo siete. BMS monitoruje a riadi parametre batérie, zabezpečuje optimálne nabíjanie a vybíjanie a chráni pred preťažením alebo nadmerným vybitím . Vďaka tomu sa užívatelia môžu tešiť zo spoľahlivého zdroja energie po mnoho rokov.
Multifunkčný dotykový LCD displej
Neustále sledovanie prevádzkových parametrov batérie
Výrobok je vybavený multifunkčným dotykovým LCD displejom s jednoduchým ovládaním a ovládacím panelom . Uľahčuje monitorovanie celej fotovoltaickej inštalácie. Umožňuje konfigurovať rozsah vstupného napätia pre domáce zariadenia a osobné počítače alebo zmeniť nastavenia priority AC/solárnej nabíjačky. Displej navyše ukladá dáta a informuje o poruchách , pričom primerane reaguje, ak niektorý z parametrov prekročí normu. Ak dôjde k poruche, menič sa vypne .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.9 kg |
| EAN: | 5901878538686 |
| Ďalšie informácie: | AGM, GEL, Podporuje BMS, batériu DEEP CYCLE, podporuje LiFePO4 |
| Displej: | LCD |
| Farba: | Biela, žltá |
| Chladenie: | 2 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 6200 W |
| Napätie: | 48 V |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | -10 až 55 °C |
| Rozmery: | 438 × 315 × 105 mm |
| Typ: | Off-grid |
| Výrobca: | Qoltec |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Bezpečnosť: | Ochrana proti skratu, Ochrana pred preťažením, Ochrana pred prehriatím, Ochrana pred prebíjaním |
| Obsah balenia: | 1 x Návod na použitie 1 x CD 1 x Poistka 1 x, 1 x solárny invertor 1 x komunikačný kábel RS-232, Protokol inštalácie zariadenia 1 x Záručný list |
| Rozhranie: | RS-232, RS485 |
| Skladovacia teplota: | -15 až 60 ℃ |
| Čas prepínania: | 10 ms (UPS), 20 ms (domáce spotrebiče) ms |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 500 V DC |
| Max. vstupné napätie AC: | 300 V AC |
| Max. výkon FV panelov: | 6500 W |
| Menovité vstupné napätie AC: | 230 V AC |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 54 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 54 V DC |
| Prevádzka bez batérií: | nie |
| Prúd nabíjania AC: | 80 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 120 A |
| Rozsah napätia MPPT: | 60-500 V DC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 170-280 / 90-280 V AC |
| Špičkový výkon: | 12400 W |
| Štartovacie napätie MPPT: | 60 V DC |
| Účinnosť meniča: | 95 % |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

