4Ah Batéria AGM CUBE VRLA IP54 6V
Kód: AGM6V4AH-J


Súvisiaci tovar
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Bezpečné nabíjanie v mraze: Integrovaná výhrevná podložka automaticky ohrieva články, čím bráni...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Je...
Batéria Qoltec 9Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Zabudovaný BMS systém LCD displej zobrazujúci výkon a napätie v percentách Batéria je ideálna...
Batéria Qoltec 24Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Nízka hmotnosť a dlhšia životnosť - Batéria LiFePO4 s kapacitou 125 Ah váži približne o 20 kg...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Podrobný popis

Nová kvalita pre jednoduchší každodenný život
Batéria AGM Cube IP54 je nová kvalita batérií GC, ktorá sa zameriava na bezpečnosť používateľa, čo potvrdzuje certifikát IP54.
Číslo "5" znamená vysokú ochranu proti prístupu k nebezpečným častiam a prachotesnosť a číslo "4" znamená vodotesnosť a ochranu proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Vďaka tomu
si môžete byť istí, že batéria AGM bude maximálne bezpečná aj pre začínajúceho používateľa.

Životnosť až 5 rokov a bezpečná prevádzka vašich zariadení
AGM (Absorbent Glass Mat) je technológia, pri ktorej je elektrolyt s vysokou hustotou energie vložený do separátorov sklenenej rohože, čo zabraňuje jeho vytekaniu. Vďaka tomu môže batéria pracovať v akejkoľvek polohe a predstavuje skvelú a bezpečnú alternatívu ku klasickým oloveným batériám.
Batéria AGM Cube IP54 od GC zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Skladá sa z extrémne odolného a tesného obalu, ktorý chráni vnútorné komponenty batérie pred otrasmi, nárazmi, prachom a vodou.

Cyklická a vyrovnávacia prevádzka
Naša batéria AGM Cube IP54 je určená na cyklickú aj vyrovnávaciu prevádzku.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 5904326375703 |
| Cyklické nabíjanie: | 7.2 - 7.5V (-15mV/C) |
| Kapacita: | 4 Ah |
| Kapacita podľa teploty: | (40°C - 102%) | (25°C - 100%) | (0°C - 85%) | (-15°C - 65%) |
| Kód produktu: | AGM6V4AH-J |
| Max. vybíjací prúd: | 3C |
| Maximálny nabíjací prúd: | 1,2 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 6.75 - 6.90 V (-10 mV/C) |
| Napätie: | 6 V |
| Rozmery: | 70 x 47 x 101 mm |
| Rozsah kapacity: | menej ako 10Ah |
| Samovybíjanie: | 2% za mesiac (pri 25°C) |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Terminál: | Faston 187 (F1) |
| ? Typ batérie: | VRLA |
| vnútorný odpor:: | ≤ 30 mΩ (pri 25°C) |
| Výrobca: | Green Cell |
| Životnosť: | nad 5 rokov + |
| Celková výška (s konektormi): | 105 mm |
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V batérií s LCD displejom a...
Inteligentná automatická 20A nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych...
Nová verzia so zmenenou nabíjacou zásuvkou na USB TYP C superkapacitná batéria vo veľkosti 9V...
Nabíjací prúd 10A umožňuje nabíjať LiFePO4 batérie Zabudované ochrany: prepätie, nadprúd,...
Nabíjačka GC VitalCharger (USB-C / Micro USB) pre AA / AAA batérie - nabíjajte batérie kdekoľvek...
Napätie: 42V | Prúd: 2A | Vstup: RCA Kvalitná nabíjačka značky GreenCell Určené pre pre...
Objavte výkon a spoľahlivosť s cylindrickou nabíjačkou Li-ion batérií everActive LC-100. Tento...
Nabíjačka T100 má špeciálny režim nabíjania určený pre odolnejšie a ľahšie batérie AGM, ktorý im...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
Objavte výkon a jednoduchosť s nabíjačkou Ni-MH batérií everActive NC-1000 PLUS. Táto kvalitná...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka s displejom pre Ni-Cd a Ni-MH batérie typu R03/AA...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

