5Ah Batéria AGM CUBE IP54 6V VRLA GEL DEEP CYCLE
Kód: AGM6V5AH-J


Súvisiaci tovar
Batéria Qoltec 9Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Kapacita 60Ah s dlhou životnosťou až 6000 cyklov Integrovaný BMS systém pre maximálnu bezpečnosť...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Nízka hmotnosť 11kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 6000 cyklov) Zabudovaný systém...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Dlhá životnosť: Až 2000 cyklov. Bluetooth monitoring: Sledujte stav batérie. Nízka...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 30Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Podrobný popis

Nová kvalita pre jednoduchší každodenný život
Batéria AGM Cube IP54 je nová kvalita batérií GC, ktorá sa zameriava na bezpečnosť používateľa, čo potvrdzuje certifikát IP54.
Číslo "5" znamená vysokú ochranu proti prístupu k nebezpečným častiam a prachotesnosť a číslo "4" znamená vodotesnosť a ochranu proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Vďaka tomu
si môžete byť istí, že batéria AGM bude maximálne bezpečná aj pre začínajúceho používateľa.

Životnosť až 5 rokov a bezpečná prevádzka vašich zariadení
AGM (Absorbent Glass Mat) je technológia, pri ktorej je elektrolyt s vysokou hustotou energie vložený do separátorov sklenenej rohože, čo zabraňuje jeho vytekaniu. Vďaka tomu môže batéria pracovať v akejkoľvek polohe a predstavuje skvelú a bezpečnú alternatívu ku klasickým oloveným batériám.
Batéria AGM Cube IP54 od GC zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Skladá sa z extrémne odolného a tesného obalu, ktorý chráni vnútorné komponenty batérie pred otrasmi, nárazmi, prachom a vodou.

Cyklická a vyrovnávacia prevádzka
Naša batéria AGM Cube IP54 je určená na cyklickú aj vyrovnávaciu prevádzku.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 5904326375697 |
| Cyklické nabíjanie: | 7.2 - 7.5V (-15mV/C) |
| Kapacita: | 5 Ah |
| Kapacita podľa teploty: | (40°C - 102%) | (25°C - 100%) | (0°C - 85%) | (-15°C - 65%) |
| Kód produktu: | AGM6V5AH-J |
| Max. vybíjací prúd: | 3C |
| Maximálny nabíjací prúd: | 1.5 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 6.75-6.90 V (-10 mV/C) |
| Napätie: | 6 V |
| Rozmery: | 70 x 47 x 101 mm |
| Rozsah kapacity: | menej ako 10Ah |
| Samovybíjanie: | 2% za mesiac (pri 25°C) |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Terminál: | Faston 187 (F1) |
| ? Typ batérie: | VRLA |
| vnútorný odpor:: | ≤ 23 mΩ (pri 25°C) |
| Výrobca: | Green Cell |
| Životnosť: | nad 5 rokov + |
| Celková výška (s konektormi): | 105 mm |
Napätie: 42V | Prúd: 2A | Vstup: 5.5mm - 2.1mm (DC5521) Kvalitná nabíjačka značky GreenCell...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
Nabíjací prúd 10A umožňuje nabíjať LiFePO4 batérie Zabudované ochrany: prepätie, nadprúd,...
Nabíjačka GC VitalCharger (USB-C / Micro USB) pre AA / AAA batérie - nabíjajte batérie kdekoľvek...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V batérií s LED displejom je...
Rýchle a efektívne nabíjanie:Možnosť nabíjania až štyroch akumulátorov súčasne s plným nabitím za...
Inteligentná automatická nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych typov...
Nová verzia so zmenenou nabíjacou zásuvkou na USB TYP C superkapacitná batéria vo veľkosti 9V...
Napätie: 42V | Prúd: 2A | Vstup: RCA Kvalitná nabíjačka značky GreenCell Určené pre pre...
Objavte výkon a spoľahlivosť s cylindrickou nabíjačkou Li-ion batérií everActive LC-100. Tento...
Automatická nabíjačka LCD 12V 4A / 6V 2A COMPACT je automatická nabíjačka s 7-stupňovým nabíjaním...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V akumulátorov s LCD...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

