75Ah Batéria AGM CUBE IP54 12V VRLA GEL DEEP CYCLE
Kód: AGM12V75AH-J


Súvisiaci tovar
Kapacita 60Ah s dlhou životnosťou až 6000 cyklov Integrovaný BMS systém pre maximálnu bezpečnosť...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Vysoká kapacita 33Ah s dlhou životnosťou až 6000 cyklov Integrovaný BMS systém pre maximálnu...
Batéria Qoltec 30Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria Qoltec 7Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Extrémna životnosť: Viac ako 2000 cyklov! Bezúdržbová prevádzka: Žiadne dopĺňanie, žiadne...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Podrobný popis

Nová kvalita pre jednoduchší každodenný život
Batéria AGM Cube IP54 je nová kvalita batérií GC, ktorá sa zameriava na bezpečnosť používateľa, čo potvrdzuje certifikát IP54.
Číslo "5" znamená vysokú ochranu proti prístupu k nebezpečným častiam a prachotesnosť a číslo "4" znamená vodotesnosť a ochranu proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Vďaka tomu
si môžete byť istí, že batéria AGM bude maximálne bezpečná aj pre začínajúceho používateľa.

Životnosť až 5 rokov a bezpečná prevádzka vašich zariadení
AGM (Absorbent Glass Mat) je technológia, pri ktorej je elektrolyt s vysokou hustotou energie vložený do separátorov sklenenej rohože, čo zabraňuje jeho vytekaniu. Vďaka tomu môže batéria pracovať v akejkoľvek polohe a predstavuje skvelú a bezpečnú alternatívu ku klasickým oloveným batériám.
Batéria AGM Cube IP54 od GC zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Skladá sa z extrémne odolného a tesného obalu, ktorý chráni vnútorné komponenty batérie pred otrasmi, nárazmi, prachom a vodou.

Cyklická a vyrovnávacia prevádzka
Naša batéria AGM Cube IP54 je určená na cyklickú aj vyrovnávaciu prevádzku.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.3 kg |
| EAN: | 5904326375727 |
| Cyklické nabíjanie: | 14.5 – 14.9 V (-30 mV/C) |
| Kapacita: | 75 Ah |
| Kapacita podľa teploty: | (40°C - 102%) | (25°C - 100%) | (0°C - 85%) | (-15°C - 65%) |
| Kód produktu: | AGM12V75AH-J |
| Max. vybíjací prúd: | 3C |
| Maximálny nabíjací prúd: | 22.5 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.5 – 13.8 V (-20 mV/C) |
| Napätie: | 12 V |
| Rozmery: | 259 x 169 x 208 mm |
| Rozsah kapacity: | nad 50 Ah |
| Samovybíjanie: | 2% za mesiac (pri 25°C) |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Terminál: | skrutka M6 |
| ? Typ batérie: | VRLA |
| vnútorný odpor:: | ≤ 6.5 mΩ (pri 25°C) |
| Životnosť: | nad 5 rokov + |
| Celková výška (s konektormi): | 219 mm |
Nová verzia so zmenenou nabíjacou zásuvkou na USB TYP C superkapacitná batéria vo veľkosti 9V...
Pokročilá inteligentná nabíjačka 10A pre rôzne 24V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a LiFePO4. Tri...
Nabíjačka SMART 6V/12V 15A A86 je prvá nabíjačka batérií na trhu s mikroprocesorovým riadiacim...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V akumulátorov s LCD...
Inteligentná DC-DC nabíjačka zo série Monolith zaručuje správne a stabilné nabíjanie 12V batérií...
Vďaka svojej modernej konštrukcii, umožňuje nabiť batérie takmer na 100 % ich pôvodnej kapacity...
Napätie: 42V | Prúd: 2A | Vstup: 5.5mm - 2.1mm (DC5521) Kvalitná nabíjačka značky GreenCell...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre akumulátory AGM / olovené Široká kompatibilita - nabíjačka...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre AGM, gélové a automobilové batérie Široká kompatibilita -...
Univerzálna Green Cell nabíjačka pre batérie typu Wet, Gel, MF, EFB a AGM Vynikajúca...
Viacúčelová nabíjačka a powerbanka: nabíja Li-ion batérie tvaru valec 18650, 20700 a 21700 a...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

