90Ah Batéria AGM CUBE IP54 12V VRLA GEL DEEP CYCLE
Kód: AGM12V90AH-J


Súvisiaci tovar
Batéria Qoltec 7Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Nízka hmotnosť a dlhšia životnosť - Batéria LiFePO4 s kapacitou 125 Ah váži približne o 20 kg...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 9Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Zabudovaný BMS systém LCD displej zobrazujúci výkon a napätie v percentách Batéria je ideálna...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Nízka hmotnosť 3kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 2000 cyklov) Zabudovaný systém...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Bezpečné nabíjanie v mraze: Integrovaná výhrevná podložka automaticky ohrieva články, čím bráni...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Podrobný popis

Nová kvalita pre jednoduchší každodenný život
Batéria AGM Cube IP54 je nová kvalita batérií GC, ktorá sa zameriava na bezpečnosť používateľa, čo potvrdzuje certifikát IP54.
Číslo "5" znamená vysokú ochranu proti prístupu k nebezpečným častiam a prachotesnosť a číslo "4" znamená vodotesnosť a ochranu proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Vďaka tomu
si môžete byť istí, že batéria AGM bude maximálne bezpečná aj pre začínajúceho používateľa.

Životnosť až 5 rokov a bezpečná prevádzka vašich zariadení
AGM (Absorbent Glass Mat) je technológia, pri ktorej je elektrolyt s vysokou hustotou energie vložený do separátorov sklenenej rohože, čo zabraňuje jeho vytekaniu. Vďaka tomu môže batéria pracovať v akejkoľvek polohe a predstavuje skvelú a bezpečnú alternatívu ku klasickým oloveným batériám.
Batéria AGM Cube IP54 od GC zaručuje spoľahlivú prevádzku aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Skladá sa z extrémne odolného a tesného obalu, ktorý chráni vnútorné komponenty batérie pred otrasmi, nárazmi, prachom a vodou.

Cyklická a vyrovnávacia prevádzka
Naša batéria AGM Cube IP54 je určená na cyklickú aj vyrovnávaciu prevádzku.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24.6 kg |
| EAN: | 5904326375734 |
| Cyklické nabíjanie: | 14.5 – 14.9 V (-30 mV/C) |
| Kapacita: | 90 Ah |
| Kapacita podľa teploty: | (40°C - 102%) | (25°C - 100%) | (0°C - 85%) | (-15°C - 65%) |
| Kód produktu: | AGM12V90AH-J |
| Max. vybíjací prúd: | 3C |
| Maximálny nabíjací prúd: | 27 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.5 – 13.8 V (-20 mV/C) |
| Napätie: | 12 V |
| Rozmery: | 330 x 172 x 214 mm |
| Rozsah kapacity: | nad 50 Ah |
| Samovybíjanie: | 2% za mesiac (pri 25°C) |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Terminál: | skrutka M6 |
| ? Typ batérie: | VRLA |
| vnútorný odpor:: | ≤ 8.5 mΩ (pri 25°C) |
| Životnosť: | nad 5 rokov + |
| Celková výška (s konektormi): | 223 mm |
Univerzálne USB-C Napájanie: Možnosť napájať ju štandardnými USB nabíjačkami (min. 5V/2A),...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka s displejom pre Ni-Cd a Ni-MH batérie typu R03/AA...
Pokročilá automatická DC-DC nabíjačka s izolovaným obvodom a MPPT regulátorom nabíjania umožňuje...
Automatická nabíjačka LCD 12V 4A / 6V 2A COMPACT je automatická nabíjačka s 7-stupňovým nabíjaním...
Podporuje 12V a 24V batérie Umožňuje nabitie batérií na takmer 100 % ich pôvodnej kapacity Plne...
Pokročilá inteligentná nabíjačka 10A pre rôzne 24V batérie vrátane AGM, GEL, SLA a LiFePO4. Tri...
PODPORA PRE CHRÁNENÉ BATÉRIE VEĽKOSTI 20700 A 21700 funkcia power banky nabíjanie Li-ion...
Univerzálna Green Cell nabíjačka pre batérie typu Wet, Gel, MF, EFB a AGM Vynikajúca...
ideálne pre auto, motocykle, olovené, gélové, AGM batérie typ - digitálny, pulzný nabíjací prúd...
Rýchle nabíjanie: Plne nabité batérie už za 4,5 hodiny. Všestrannosť: Nabíja 2x AA NiMH...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V batérií s LCD displejom a...
Nabíjačka Green Cell s funkciou diagnostiky - analýza technického stavu batérie a automatický...
Nabíjačka SMART 6V/12V/24V 15A A80 je prvá na trhu s mikroprocesorovým systémom riadenia a...
Nabíjačka SMART 6V/12V 15A A86 je prvá nabíjačka batérií na trhu s mikroprocesorovým riadiacim...
Inteligentná nabíjačka s mikroprocesorom pre Ni-Cd a Ni-MH batérie typu R03/AA R6/AAA, ideálna...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

