Batéria AGM VRLA Green Cell 12V 65Ah
Kód: AGM24


Súvisiaci tovar
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 12Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
LiFePO4 batéria Qoltec 150Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Vysoká kapacita 200Ah s dlhou životnosťou až 6000 cyklov Integrovaný BMS systém pre maximálnu...
Nízka hmotnosť 3kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 2000 cyklov) Zabudovaný systém...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria Qoltec 9Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria LiFePO4 12.8 V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria Qoltec 24Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Je...
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Podrobný popis

AGM batéria
Srdce vašich zariadení
Životnosť 5+ rokov ✦ Záruka bezpečnosti ✦ Práca v rôznych polohách ✦ Vysoká prúdová účinnosť ✦ Bezúdržbová ✦ Odolnosť voči nárazom a otrasom
Čím sa AGM batéria odlišuje a aké sú jej výhody oproti tradičnej batérii?
AGM batérie ponúkajú výrazne lepší výkon v porovnaní so štandardnými olovenými batériami. Ich bezpečnosť zaisťuje technológia AGM VRLA – jednosmerné ventily, ktoré zabraňujú úniku elektrolytu. Elektrolyt je zachytený medzi mimoriadne hrubými olovenými platňami so separátormi zo sklenených vlákien.
Batérie AGM majú širokú škálu použití:
✦ vo fotovoltických inštaláciách ✦ núdzové napájacie systémy (UPS) ✦ hračky ✦ registračné pokladne ✦ invalidné vozíky ✦ golfové vozíky ✦ kosačky na trávu ✦ čistiace stroje ✦ lode
Batérie AGM od Green Cell majú veľký rozsah použitia. Je možné ich použiť tak na cyklickú ako aj na záložnú prevádzku.
Cyklická prevádzka
Cyklické použitie batérie zahŕňa jej používanie ako samostatného, nezávislého zdroja energie. AGM batérie sú vhodnejšie na veľmi časté nabíjanie a vybíjanie ako ich staršie náprotivky.
Takto sa batérie používajú v invalidných vozíkoch, fotovoltických inštaláciách, golfových vozíkoch, hračkách, kosačkách na trávu a v mnohých ďalších zariadeniach.

Záložná prevádzka
Vďaka vyrovnávacej prevádzke môže batéria fungovať ako núdzový zdroj napájania pre pripojené zariadenie. Batéria pripojená k systému napájania poskytuje dodatočnú energiu v prípade výpadku hlavného zdroja napájania.
Takto sa batérie používajú v poplašných systémoch, zdrojoch UPS, pokladniciach, núdzovom osvetlení a v mnohých ďalších zariadeniach.

Zaručená bezpečnosť a spoľahlivosť
✔︎ Viac ako 5 rokoch práce
✔︎ Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
✔︎ Nevyžaduje sa žiadna údržba
✔︎ Pracujte v akejkoľvek polohe
✔︎ Vysoká účinnosť a výkon
✔︎ Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vysokým aj nízkym teplotám
✔︎ Pre vyrovnávaciu pamäť a cyklickú prevádzku
✔︎ Bezpečné použitie v interiéri
✔︎ Všestranné použitie
✔︎ Štandardizované

Bezpečnosť
AGM batérie sú navrhnuté na prevádzkový režim v tých najextrémnejších podmienkach. Vďaka použitým skleneným vláknam je elektrolyt nepriedušne utesnený v telese, čo umožňuje použiť túto batériu v ľubovoľnej polohe bez obáv o únik elektrolytu. Toto je obzvlášť dôležité v prípade elektricky poháňaných hračiek, ktoré sú vystavené rôznym typom nárazov. Vďaka tomu sú batérie AGM Green Cell plne bezpečné pre užívateľov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie AGM/GEL |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 5903317224044 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 65 Ah |
| Kód produktu: | AGM24 |
| Napätie: | 12 V |
| Ochrana proti hlbokému vybitiu: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Rozmery: | 350 x 167 x 174 mm |
| Terminál: | B5 |
| Typ: | VRLA AGM |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výrobca článkov: | GreenCell |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | cca 5 rokov |
| Zariadenia: | Hračka, Poplašný systém |
| Položka bola vypredaná… | |
Nabíjací prúd 10A umožňuje nabíjať LiFePO4 batérie Zabudované ochrany: prepätie, nadprúd,...
Kompaktná 12W nabíjačka pre 12V olovenú batériu AGM GEL STD. Zariadenie automaticky riadi proces...
Inteligentná automatická nabíjačka s prepínaním režimov pre 3-stupňové nabíjanie rôznych typov...
PODPORA PRE CHRÁNENÉ BATÉRIE VEĽKOSTI 20700 A 21700 funkcia power banky nabíjanie Li-ion...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V akumulátorov s LCD...
Napätie: 29.4V | Prúd: 2A | Vstup: 5.5mm - 2.1mm (DC5521) Kvalitná nabíjačka značky GreenCell...
Napätie: 42V | Prúd: 4A | Vstup: Cannon Kvalitná nabíjačka značky GreenCell Určené pre pre...
Inteligentná nabíjačka s mikroprocesorom s dvoma prevádzkovými rozsahmi: 12V 25A a 24V 12A....
Podporuje 12V a 24V batérie Umožňuje nabitie batérií na takmer 100 % ich pôvodnej kapacity Plne...
Inteligentná mikroprocesorom riadená nabíjačka na nabíjanie 12V a 24V batérií s LCD displejom a...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

