Výmena batérie v robotickom vysávači

Ako vymeniť batériu vo vysávači Roomba?

blog robot1

Robotické vysávače už dávno nie sú víziou prevzatou zo sci-fi filmov, ale každodennou súčasťou života stále väčšieho počtu súčasných spotrebiteľov. Moderné roboty, ako je Roomba, sú schopné oslobodiť nás od potreby používania starého vysávača. Robotický vysávač povysáva a poumýva sám, aj keď nie je nikto doma.

Vďaka špecializovaným aplikáciám môžete nastaviť trasu, režim, výkon a čas, kedy má vysávač vykonať svoju prácu. V konečnom dôsledku jediné čo je potreba spraviť, je stlačiť jedno tlačidlo, aby ste po návrate z práce domov našli dokonale vyčistený byt.

blog robot2

Vysávače ako je Roomba sa vyznačujú účinnosťou a výkonom, ale ich zabudované batérie sa časom opotrebujú. Keď sa batéria používa, stráca kapacitu a robotický vysávač začína tráviť viac času v dokovacej stanici. Výmena batérie dokáže v robotickom vysávači vdýchnuť nový život. Výmena nie je komplikovaná, ako môžete vidieť na obrázku nižšie. Celý proces netrvá dlhšie ako pár minút a môžete ho spraviť v pohodlí u vás doma.

Výmena batérie krok za krokom:

  1. Obráťte vysávač
  2. Odskrutkujte skrutky, ktoré držia kryt batérie a kefy
  3. Vyberte batériu (ak je dodatočne pripevnená, odskrutkujte skrutky)
  4. Vložte novú batériu (logom nahor)
  5. Zaskrutkujte kryt batérie a kefy

 blog robot3

A to je všetko! Ako vidíte, výmena batérie vo vysávači nie je vôbec náročná. Hneď na to sa robotický vysávač vráti k plnej účinnosti. Ak hľadáte náhradné batérie do vysávačov, nech sa páči zoznámte sa s našou ponukou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie