10 x alkalické batérie (gombíkové) G0 / AG0 / LR63 / LR521 everActive
Kód: ALEVAG0


Súvisiaci tovar
Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť• Univerzálne použitie v rôznych zariadeniach• Balenie...
• Životnosť až 5 rokov od dátumu výroby• Bez obsahu ortuti a škodlivých látok• V súlade s...
Lítiová batéria Vinnic CR3032 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Profesionálna sada 200 ks lítiových batérií everActive CR2032 v úspornom priemyselnom balení....
Vysoká kapacita a spoľahlivosť: Batérie Energizer poskytujú dlhodobý výkon a stabilitu, čo ich...
Napájajte svoje zariadenia spoľahlivo pomocou 5× lítiovej batérie Vinnic CR2477. Ide o batérie...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká kompatibilita:...
Posilnite svoje zariadenia s lítiovými mini batériami Duracell CR2032! Sada obsahuje 5 batérií,...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
Spoľahlivá energia: Dlhotrvajúci a stabilný výkon pre vaše zariadenia. Široké využitie: Ideálne...
Spoľahlivé alkalické gombíkové batérie everActive s dlhou životnosťou. Ideálne pre hodinky,...
Dlhá životnosť a vysoká spoľahlivosť: S batériami GP získate výkon a spoľahlivosť, ktorú...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Dlhá životnosť: Batérie s dlhou trvanlivosťou a minimálnym úbytkom kapacity. Spoľahlivý výkon:...
Vysoká energetická hustota pre dlhodobejšie napájanie zariadení Stabilný výkon pri rôznych...
Podrobný popis
Alkalické batérie everActive LR521 LR63 AG0 - 10 kusov
Najvyššia kvalita, atraktívna cena.

Gombíkové batérie majú veľmi široké uplatnenie:
- hračky, kalkulačky, hudobné skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, počítadlá bicyklov, diaľkové ovládače, meracie zariadenia (napr. elektronické posuvné meradlá, glukometre), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcového tepu, zálohovanie pamäte CMOS v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie zo súčasnej produkcie - priamo od uznávaného výrobcu everActive s veľmi dlhou dobou spotreby.
Batérie everActive sú šetrné k životnému prostrediu – spĺňajú európsku smernicu 2013/56/EÚ – neobsahujú škodlivé látky, ako je ortuť, kadmium alebo olovo. Zabezpečujú spoľahlivú a dlhotrvajúcu prevádzku každého zariadenia .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| EAN: | 5903205773180 |
| Kapacita: | 8 mAh |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 5,8 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2,1 mm |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | 379, SR521, SR63, LR63 |
| Označenie batérie: | G0 |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

