10 x G4 / AG4 / LR66 / LR626 Alkalické batérie everActive
Kód: ALEVAG4


Súvisiaci tovar
Dlhá životnosť: Lítiová technológia zaručuje dlhú výdrž a spoľahlivé napájanie vašich zariadení....
Alkalická gombíková batéria GP LR44 (A76F), 5 ks Možnosť využitia: detské hračky, zvukové...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká kompatibilita:...
✅ Dlhá životnosť až 10 rokov od dátumy výroby✅ Spoľahlivá prevádzka pri teplotách -30°C až +60°C✅...
Kompatibilita: Plne kompatibilná s Apple AirTag, zaručuje bezproblémové používanie a optimálny...
Vysoké napätie 3V pre stabilné napájanie Dlhá životnosť: až 10 rokov skladovania Široký rozsah...
Originálne lítiové batérie ENERGIZER CR2032 v praktickom balení typu blister (6 kusov). Ideálne...
✅ Japonská značka s vysokou spoľahlivosťou✅ Dlhá životnosť a vynikajúce parametre✅ Originálny...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
Výhody:✓ Dlhá životnosť✓ Spoľahlivý výkon✓ Kvalitná značka GP✓ Výhodné balenie 10 kusov
Lítiová gombíková/mincová/mincová batéria blister s 5 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
CR2032,CR2032/ 2032 / DL2032 / ECR2032 / CR-2032 Green Cell lítiová batéria s kapacitou 220 mAh a...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie Vinnic poskytujú dlhodobý a stabilný výkon. Široké použitie:...
Vysoká kvalita a spoľahlivosť: Produkcia od renomovaného výrobcu Vinnic zaručuje dlhú životnosť a...
Lítiová batéria Vinnic CR3032 s napätím 3V je ideálna pre napájanie rôznych elektronických...
Spoľahlivosť a dlhá výdrž: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široká...
Podrobný popis
everActive LR626 LR66 AG4 alkalické batérie - 10 kusov
Špičková kvalita, atraktívna cena.
Gombíkové batérie majú veľmi široký rozsah použitia:
- hračky, kalkulačky, hracie skrinky, lampy, baterky, LED dekorácie, vreckové váhy, kúpeľňové váhy, hodinky, cyklopočítače, diaľkové ovládače, meracie prístroje (napr. elektronické posuvné meradlá, merače), zdravotnícke pomôcky (napr. glukomery), laserové ukazovátka, monitory srdcovej frekvencie, udržiavanie pamäte CMOS v počítačoch a iných zariadeniach a iné.
Batérie z aktuálnej produkcie - priamo od uznávaného výrobcu everActive s veľmi dlhým dátumom spotreby.
Batérie EverActive sú šetrné k životnému prostrediu - spĺňajú európsku smernicu 2013/56/EU - neobsahujú škodlivé látky ako ortuť, kadmium či olovo. Zabezpečujú spoľahlivú a dlhú prevádzku každého zariadenia .

Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 5902020523307 |
| Kapacita: | 17 mAh |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 6,7 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 2,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Značky: | everActive |
| Alternatívne označenie: | 376, 377, SR626, SR66, LR66, LR626 |
| Označenie batérie: | G4 |
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


