5x lítiová batéria CR2430 3V 290mAh
Kód: XCR06


Súvisiaci tovar
10 kusov v balení alkalických gombíkových batérií everActive G0 / AG0 / LR63 / LR521 – spoľahlivá...
Vysokokvalitné lítiové batérie everActive CR2032 (3 V) s extrémnou skladovateľnosťou až 10 rokov...
Vysoká kvalita: Originálne batérie Panasonic zaručujú spoľahlivý výkon. Dlhá životnosť:...
✅ Švajčiarska prémiová kvalita ✅ Dlhá životnosť ✅ Spoľahlivý výkon ✅ Univerzálne použitie ✅...
Vysoká kvalita a spoľahlivosť: Produkcia od renomovaného výrobcu Vinnic zaručuje dlhú životnosť a...
Vysoký výkon a kapacita: S napätím 3,00 V a kapacitou 80 mAh poskytuje stabilný a spoľahlivý...
Lítiové gombíkové/mincové/mincové batérie blister so 4 kusmi napätie [V]: 3,0 priemer [mm]:...
Vysoká spoľahlivosť: Batérie poskytujú stabilný výkon a dlhú životnosť. Široké použitie: Ideálne...
Dlhá životnosť: Lítiové batérie CR1632 Panasonic poskytujú vynikajúci výkon a sú ideálne pre...
Kvalitná lítiová batéria MAXELL s napätím 3V a rozmermi 12mm x 2mm. Ideálna pre medicínske...
Dlhá životnosť Spoľahlivý výkon Stabilné napätie Nízka hmotnosť Kompaktné rozmery
Ekologická a bezpečná voľba: Batérie neobsahujú škodlivé látky a sú šetrné k životnému...
• Špičková kvalita spracovania• Výhodná cena• Dlhá životnosť - až 10 rokov od dátumu výroby•...
Vinnic CR1025 je kvalitná lítiová batéria s napätím 3V, ideálna na napájanie rôznych zariadení...
Spoľahlivosť a Výkon: Lítiová batéria BR2330 poskytuje stabilné napätie 3V,...
Podrobný popis


Moderná GC CR2430
Lítiové batérie Green Cell CR2430 sa vyznačujú vysokou skutočnou kapacitou - 290 mAh, ktorá poskytuje trojnásobne dlhšiu výdrž batérie ako v prípade alkalických batérií.


Vysoká odolnosť a bezpečnosť
Batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali stabilný a dlhotrvajúci zdroj energie pre vaše zariadenia. Môžu bežať nepretržite dlhšie ako 3 roky. Zachovávajú si 90% svojej kapacity aj po 10 rokoch skladovania. Odteraz ich môžete mať vždy nablízku bez obáv z predčasného opotrebenia.


Pripravené na okamžité použitie
Batérie Lithium Green Cell CR2430 sa dodávajú pripravené na použitie hneď po vybalení. Tento produkt je mimoriadne populárny a používa sa v mnohých domácich zariadeniach vrátane ako atéria základnej dosky. Batérie Green Cell CR2430 sú okrem iného kompatibilné s:
- ▶ základné dosky počítača (údržba nastavení systému BIOS)
- ▶ diaľkové ovládače brány
- ▶ digitálne teplomery
- ▶ glukomery
- ▶ monitory krvného tlaku
- ▶ kúpeľňové váhy
- ▶ kuchynské váhy
- ▶ kalkulačky
- ▶ elektronické hry a hračky
- ▶ automatické zámky
- ▶ diaľkové ovládače pre automobily
- ▶ náramkové hodinky
- ▶ meteorologické stanice
- ▶ Automatické zámky Gerdalock
- ▶ Tlakomery vr. Microlife, ORO, Braun


špecifikácie:
- ▶ Označenia: CR2430/ DL2430 / ECR2430 / BR2430 / LF1/2W / 5011LC
- ▶ Technológia: Lítiová batéria / LiMnO2
- ▶ Nominálna kapacita: 290 mAh
- ▶ Napätie: 3V
- ▶ Priemer: 24.5 mm
- ▶ Výška: 3.0 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gombíkové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907813964664 |
| Kapacita: | 290 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Prevádzková teplota: | -18 až 50 °C |
| Priemer: | 24,5 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 3 mm |
| Počet kusov v balení: | 5 |
| Značky: | Green Cell |
| Alternatívne označenie: | DL2430, ECR2430, BR2430, LF1/2W, 5011LC |
| Označenie batérie: | CR2430 |
| Položka bola vypredaná… | |
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Optimálny pomer cena-výkon-životnosť Životnosť až 500 dní (budík) alebo 17 hodín (hračky)...
Originálna Ni-MH AA batéria od Green Cell s kapacitou 2600 mAh a napätím 1,2V Batérie AA Green...
GOLD+ je energia pre najnáročnejšie zariadenia Optimálny pomer cena-výkon-životnosť...
Kapacita: 800mAh | Napätie: 1,2 V Batérie sú kompatibilné so všetkými nabíjačkami určenými na...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

